Domů » Články » Skvělá logická hra na odreagování: Obulis pro PPC

Skvělá logická hra na odreagování: Obulis pro PPC

Obulis: The Second EpochPokud si občas chcete zahrát na svém PPC nějakou nenásilnou hru a zároveň potrápit své mozkové závity, je pro vás jako stvořená hra Obulis: The Second Epoch. Hra navazuje na svůj první díl Obulis, který se stal velmi oblíbeným.

A o co ve hře vlastně jde ? K dispozici máte pro daný level několik míčků různých barev, ty jsou zavěšeny na lanech či gumě a vašim úkolem je všechny rozpohybovat tak, aby každý po přestřižení lanka spadl do nádobky stejné barvy. Materiálů, ze kterých jsou lana vyrobeny je několik a každý má své specifické vlastnosti. Druhý díl této hry nabízí pěknou grafiku a zvukový doprovod a hlavně mnoho hodin zábavy a věřte mi, že tahle hra opravdu jen tak nepustí a díky malé HW náročnosti (200Mhz procesor a 10MB volného místa) ji spustíte téměř na každém PocketPC.

Demoverzi Obulis: The Second Epoch stahujte z naší download sekce. Další informace a download prvního dílu naleznete na oficiálních stránkách IonFx Studios.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).