Sledujte nás na YouTube

SCalc 1.0 – Výborná kalkulačka pro SP

Simple Calc je velmi povedená kalkulačka pro Smartphone telefony. Tato aplikace dokáže mimo klasických operací pracovat také se stupni a radiány a nabídne vám historii vašich výpočtů. V telefonu zabere jen několik málo kb.

 

Aplikace je distribuována jako Freeware, stáhnout si ji můžete v naší sekci Download.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. Anonymous (neregistrovaný)

    Chlapi, chlapi, když už to recenzujete, očekával bych, že to i nainstalujete a zjistili by jste tím pádem web vývojáře — tím pádem i download stránku, tak pro příště zlepšit.. Jinak ta kalkulačka je prostě fajn
    A tady to je za Vás: http://www.mobile.bav73.com/products.htm

  2. Nejedna se o recenzi, jen bleskovku, ale je pravda, ze jsem ji ve svem telefonu pri psani opravdu nezkousel. Diky tedy za doplneni Polepsime se….

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *