Domů » Bleskovky » Sankce USA prý Huawei nezastaví: Analytici letos očekávají 260 milionů prodaných smartphonů

Sankce USA prý Huawei nezastaví: Analytici letos očekávají 260 milionů prodaných smartphonů

Huawei má aktuálně zakázáno používat u budoucích produktů americké technologie, což by mohlo být pro čínskou společnost doslova likvidační. Dá se předpokládat, že se v následujícím měsíci dočkáme ze strany USA zmírnění sankcí, ovšem lesk značky Huawei značně utrpí. Zřejmě však ne tolik, aby se vytratila z žebříčku největších výrobců smartphonů.

huawei logo shanghai obchod
Sankce USA prý Huawei nezastaví: Analytici letos očekávají 260 milionů prodaných smartphonů

Podle čínských analytiků by měla firma Huawei v letošním roce prodat okolo 260 milionů smartphonů, tedy zhruba o 50 milionů více než v loňském roce. Podržet ji má zejména silný domácí trh, na kterém se údajně podaří zvýšit tržní podíl. Čínský gigant s největší pravděpodobností v letošním roce Samsung nepřekoná, na pokoření Apple by to ale stačit mělo. Tedy pokud se opravdu podaří nastolené sankce zmírnit.


Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
patrice321
Anonym
patrice321

A dobře. Mají nejlepší telefony

uni
Uživatel
uni

Tak to ani náhodou ?

Pavel
Anonym
Pavel

Lepsi nez Apple ano.

lukass71
Uživatel
lukass71

Neni vsechno lepsi nez ten zly Apple?

_qam_
Uživatel
_qam_

Ač nejsem zákazníkem Applu (firemní Iphone nepočítám), tak tady ty výkřiky od hospodksých povalečů s Huaweiem už mi přijdou velmi trapné. Divím, že vám to ještě za to stojí – uni a lukass71.

uni
Anonym
uni

_qam_: Diky za podporu. Za mne jedina znacka lepsi nez Apple je TCL.

xzeit
Uživatel
xzeit

patrice321: jedny z nejlepších. Rozhodně patří mezi špičku.

Dealler
Uživatel
Dealler

Samsung má lepší produkty a celkově to je mnohem sympatičtější značka než agresivní Huawei.

tomas
Anonym
tomas

Neviem ci majú najlepšie telefóny, ale majú urcite rovnako dobre ako Samsung alebo iPhone. Dúfam ze sa im podary zavariť googlu vlastným os a obchodom aplikacii nakoľko vlastný os stavaju na Androide tak získať aplikacie vyrobcov a tretich stran nebude problem nakoľko su kompatibilne