Domů » Články » Sandglass: zajímavý odpočet času

Sandglass: zajímavý odpočet času

sandglassTrocha nostalgie nikoho nezabije aneb pokud si chcete zavzpomínat na starou dobu, kdy se čas měřil přesýpacími hodinami, máte možnost. Nebojte se, nejedná se o žádnou reklamu na kýčovité hodiny do bytu. Sandglass je aplikace pro Windows Mobile smartphony a Pocket PC, jejíž hlavní a v podstatě jedinou funkcí je odpočítávat uběhlý čas-taková kuchyňská minutka v digitálním provedení.


– časové rozmezí 1-99 minut
– odpočítávání a připočítávání uběhlého času
– po skončení času zazní signál

To vše je doplněno efektem přesýpajícího se písku, ovšem v nepříliš vábném digitálním zpracování. Každopádně jistě se najdou lidé, jimž se bude Sandglass zamlouvat. Moc jich ale zřejmě nezůstane poté, co zjistí cenu činící $5.50, navíc bez možnosti stáhnout si demo.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Oficiální stránky: Kai\’s Pocket PC Software

Sandglass zakoupíte na Handango

Aleš Lalík

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *