Sledujte nás na YouTube

Samsung zahájil testování Androidu 7.0 pro vlajkové modely z minulého roku

Jak jsme vás nedávno informovali, Samsung pro své aktuální vlajkové modely Galaxy S7 a Galaxy S7 edge vypustil první testovací beta verzi nového Androidu 7.0 Nougat; odkazy pro stažení aktualizace naleznete v tomto v článku. Nyní se na řadu dostaly i vlajkové modely minulého roku – Galaxy S6 a S6 edge.

Galaxy_S6_edge

Testovací sestavení má v případě modelů z minulého roku číslo XXS5DPK7, je však velmi nepravděpodobné, že bychom se uvolnění finální verze dočkali ještě letos. Zatím není zcela jasné, zda i modely z minulého roku dostanou tu samou podobu uživatelského rozhraní, která se objevila u Galaxy Note7, nebo zůstanou u starší verze prostředí TouchWiz.

Recenze Samsung Galaxy S6 (edge): Po šesté a nejlépe

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

3 komentáře

  1. ….je však velmi nepravděpodobné, že bychom se uvolnění finální verze dočkaly ještě letos.

    Máte tam chybu, určitě jste mysleli muže i ženy, takže dočkali.

  2. bob (neregistrovaný)

    To zas bude katastrofa.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *