Domů » Bleskovky » Ke stažení: Testovací Android 7.0 beta ROM pro Samsung Galaxy S7 (edge)

Ke stažení: Testovací Android 7.0 beta ROM pro Samsung Galaxy S7 (edge)

Pro majitele Samsungu Galaxy S7 a zakřivené edge varianty máme dobrou zprávu. Krátce po ohlášení veřejného testovacího programu „sedmičkového“ Androidu (informovali jsme zde) se na internetu objevila první beta verze ROM, zveřejnil je vietnamský server Choimobile.

blue-coral-galaxy-s7-edge
Pro Galaxy S7 (edge) už je neoficiální cestou dostupná testovací beta verze ROM s Androidem 7.0.

ROM postavená na Androidu 7.0 Nougat je samozřejmě určena i pro evropské modely (u nás se prodává varianta Galaxy S7 s označením G930F, případně Galaxy S7 edge s označením G935FD) a obsahuje češtinu i slovenštinu. Pokud se systém rozhodnete vyzkoušet, mějte na paměti, že vše provádíte na vlastní nebezpečí a SMARTmania.cz ani autor článku nenesou zodpovědnost za případné poškození zařízení. Navíc se jedná o testovací verzi, která ještě nemusí být plně stabilní a může obsahovat řadu chybu.

Uživatel Noody z AndroidForum.cz, od kterého pocházejí screenshoty výše, již testovací sestavení ROM na svém Galaxy S7 vyzkoušel a podle jeho slov je zatím vše funkční. Příjemnou novinkou je rovněž možnost zobrazovat notifikace aplikací třetích stran na AlwaysOn obrazovce či možnost změny rozlišení obrazovky (pro úsporu energie).

Android 7.0 pro Galaxy S7 G930F:
  • Model SM-G930F/FD
  • Model name: Galaxy S7
  • Version: Android 7.0
  • PDA: G930FXXU1ZPK4
  • MODEM: G930FXXU1ZPK4
  • odkaz ke stažení (heslo: SamFirm.Net_Nougat.S7.G930F.BTU)

Android 7.0 pro Galaxy S7 edge G935FD:

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Chrono Leggionaire
Uživatel
Chrono Leggionaire
Offline

Beta je k dispozici i pro Edge variantu, mám ji nahozenou od včerejšího večera, jak jsem zmínil v odkazovaném fóru. Vše je k dispozici na XDA.

Jj
Anonym
Jj
Offline

Smartmania nebo samsungmania?? Zapnu web a x prvních článků jen o samsungu… sony uvolnilo na xperii X android 7.0 a o tom ani zmínka… ????

xzeit
Uživatel
xzeit
Offline

Tak u Samsungu se není čemu divit, dělá momentálně nejlepší stroje.

uni
Uživatel
uni
Offline

Musíš být realita. Prodeje Samsungu a Sony bude třeba 100:1, to samozřejmě adekvátně zabírá obecný mediální prostor, případně priority.
Jeden chce aby se redakce hrabala v ROMkách, druhý upínání pozornosti na marginálního výrobce… to jsou dneska věci:)