Domů » Bleskovky » Samsung uvolnil další OTA aktualizaci pro Galaxy S III

Samsung uvolnil další OTA aktualizaci pro Galaxy S III

Majitelé nebrandované verze Samsungu Galaxy S III mohou stahovat novou OTA aktualizaci o velikosti 72 MB, která upravuje různá nastavení napříč operačním systémem. Ve stavové liště jsou například k dispozici nové přepínače, jas je možné regulovat tahem prstu a vylepšenou podobu má i widget počasí. Součástí updatu je rovněž nová verze Radio ROM a kernelu. Kompletní seznam všech oficiálních ROM pro Galaxy S III (včetně posledních aktualizací) rovněž najdete na Xda-developers.

  

Tip ke čtení – Recenze Samsungu Galaxy S III: Čtyři jádra a půl království k tomu
 

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

7 komentářů

 1. Já mám telefon od T-mobile,nahodil jsem ofiko Polskou ROM kvůli rychlejším aktualizacím a nic :-(

  • Vzdyt to neni normalni takhle vyvadet kvuli aktualizaci,ze ji nemas hned prvni den apod.Tak ji budes mit za tyden.

 2. JJ rvu si vlasy a vše ničím :-)Já nevyvádím jen informuju že jí ještě s Polskou ROM nemám,toť vše.

  • Vzdyt se staci podivat do for s Androidem,WP jak vetsina besni a dela nemozne,honem uz aby aktualizaci meli a jsou schopni se ptat kazdou hodinu a kazdy den..

 3. To možná jo,ale tím že se ptají každou hodinu to tím neuspíší.Kdybych jí chtěl tak nahodím anglickou ROM I9300XXBLFB_I9300OXABLFB_I9300XXLFB_HOME.tar ale já si počkám na ofiko aktualizaci :-)

 4. Každopádně by si zde Nokia a MS měli vzít příklad… Já u WP nechci nový homescreen, já chci, aby opravili ty hloupé chyby a nelogičnosti. A v některých případech to je otázka málo úprav…

  Tímhle se uživatelům mimo jiné ukáže, že se stále tvrdě pracuje na vylepšení a že je na jejich zařízení stále pamatováno.

 5. Wee (neregistrovaný)

  Neni to nova aktualizace ale cca tyden a něco stara.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).