Domů » Bleskovky » Samsung údajně připravuje vylepšenou verzi Galaxy S III s bezdrátovým nabíjením

Samsung údajně připravuje vylepšenou verzi Galaxy S III s bezdrátovým nabíjením

Velmi brzy očekáváme představení Galaxy S4, na které se naše redakce připravuje. Vypadá to, že Samsung bude aktualizovat i svůj stávající vlajkový model Galaxy SIII. Podle známého analytika Eldara Murtazina, přinese vylepšená varianta lepší displej, bezdrátové nabíjení a 2400mAH baterii.

-

Nejedná se o žádné překvapení, Samsung i v loňském roce představil upravený Galaxy S2, s přídavkem Plus. Recyklace hardwaru je u Samsungu vidět dlouhodobě, podobně jako v minulosti u Nokie. Eldar Murtazin také opakovaně informoval, že Galaxy S4 bude mít čtyři varianty, které se budou lišit hlavně velikostí dipsleje a fotoaparátem.

Vylepšený Galaxy SIII bude pravděpodobně dostupný jen na specifických trzích, obvykle jsou tyto modely směřovány převážně do Indie, Brazílie apod., kde je nižší kupní síla, ale chtějí „nový“ model.

David Podzimek

11 komentářů

 1. Že by uniklé obrázky a video bylo právě z tohohle kousku? Nijak se mi furt nechce věřit , že S IV bude skoro nachlup stejná jako trojka.

 2. Petr Maleček (neregistrovaný)

  Jestli bude nová S3 stejně „vylepšená“ jako S2 Plus, tak nebude o co stát. Žádné výrazné vylepšení se nekonalo.

  • David Podzimek

   Máte pravdu, tady je zmíněná baterie, nabíjení a displej. Stejně je hlavní, jaká bude cena. Pokud bude na úrovni S3, proč utrácet za top modely 15k, když často stačí starší.

  • Petr Maleček (neregistrovaný)

   Docela bych chtěl vědět, co budou vylepšovat na displeji. Jediné co mohou „vylepšit“ je použití plného RGB namísto PenTile. Docela pochybuji, že tam dají FullHD :-) IPS určitě vylepšení není, tak nevím.

  • David Podzimek

   možná se povezou na marketingové vlně a půjdou do FullHD, nebo užijí nějakou technologii na nižší spotřebu. Těžko soudit. Jakmile budou nějaké bližší informace, budeme ihned informovat:)

 3. a ta baterka nepojde dat aj do povodneho S3?

 4. dano (neregistrovaný)

  toto nabijanie pouzivam na mojom s3 hadam pol roka a nestalo to ani 35e…Kazdy kto to chcel,davno ma…

 5. burlad (neregistrovaný)

  já furt nějak nevím k čemu je to bezdrátové dobíjení dobré určitě je to zařízení větší než klasická dobíječka a navíc dobíjení přerušíme vždy když vezmeme mobil do ruky nebo se pletu?

  • David Podzimek

   Já vidím využití u držáku v autě, doma na více zařízení, případně v hospodě na středu stolu, kam si může více lidí položit mobil.

 6. dano (neregistrovaný)

  Co je na tom nepochopitelne? Idem spat,polozim mobil na nabijacku.Hotovo.

  Vyhody pre mna?Konektor si setrim na prenos vacsich suborov.Vsetky diery v mobile mam

  zapchate zaslepkami,neprasi sa mi do mobilu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).