Domů » Bleskovky » Samsung reaguje na problémy s akumulátory Galaxy Note8 a S8+

Samsung reaguje na problémy s akumulátory Galaxy Note8 a S8+

V minulém týdnu jsme vás informovali o problému, který postihuje smartphony Samsung Galaxy Note8 – některým uživatelům se po úplném vybití na 0 % a následném připojení k nabíječce již nepodařilo telefon znovu zapnout (více informací). Podle oficiálního fóra společnosti se navíc tento problém netýká pouze Galaxy Note8, ale i staršího modelu Galaxy S8+.

Magazín PC World požádal Samsung o vyjádření, korejský gigant v něm přiznal, že problémy tohoto druhu eviduje a bere je vážně. Zatím se však objevil pouze malý počet případů, a z tohoto důvodu zatím není možné vyvodit nějaký všeobjímající závěr; to bude možné až v případě, kdy Samsung získá o poškozených zařízeních podrobnější informace. Samsung tak doporučuje poškozeným majitelům, aby se obrátili na oddělení podpory, kde jim bude sdělen další postup.

Recenze Samsung Galaxy Note 8: návrat krále ve velkém stylu

Vzhledem k ojedinělým výskytům se nedá předpokládat, že před sebou máme volné pokračování kauzy „batterygate“, která kvůli hořícím bateriím kompletně vyřadila z výroby/prodeje předloňský Galaxy Note7.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments