Domů » Bleskovky » Některé kusy Galaxy Note8 se po vybití nedají zapnout, Samsung je vyměňuje

Některé kusy Galaxy Note8 se po vybití nedají zapnout, Samsung je vyměňuje

Samsung minulý rok musel po sérii závažných incidentů stáhnout kompletně všechny vyrobené Galaxy Note7 a spekulovalo se o tom, že to možná bude konec této prémiové řady. Společnost se nicméně rozhodla na značku Note nezanevřít a letos tak představila dlouho očekávaný Note8, který se jí skutečně povedl.

Recenze Samsung Galaxy Note 8: návrat krále ve velkém stylu

Tak to tedy alespoň doposud vypadalo. Nyní však začaly na veřejnost pronikat znepokojivé zprávy o zařízeních, které se po vybití na 0% již nedají znovu nabít ani zapnout. Nepomůže ani jiná nabíječka či kabel.

Na americkém Samsung fóru jeden z administrátorů stěžujícím si zákazníkům doporučil odnést svůj Note8 na výměnu v rámci záruky, protože „tento problém je něco, čím se chceme zabývat okamžitě“.

Kolik zařízení je problémem zasaženo není jasné, ale fakt, že o něm Samsung ví značí, že se zřejmě nejedná o úplně ojedinělé případy. Natolik závažná kauza jako vybuchující Noty z minulého roku to sice není, ale ani nemožnost zapnout svůj telefon není zrovna něco, co by si Samsung mohl u již tak poškozeného jména modelové řady dovolit.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
45 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments