Domů » Bleskovky » Samsung odmítá vyměnit ohořelý telefon, dokud zákazník nestáhne video z YouTube

Samsung odmítá vyměnit ohořelý telefon, dokud zákazník nestáhne video z YouTube

Není tajemstvím, že se u Samsungu Galaxy S4, ale i dalších telefonů, občas objeví akumulátory s výrobní chybou. U Galaxy S4 je jeden z problémů rychlé opotřebení baterie a uživatelé v ojedinělých případech mají po pár týdnech výdrž jen v řádech jednotek minut. Samsung pro ně v některých regionech nabídnul bezplatnou výměnu. Ovšem hrozí i horší problémy, o kterých se psalo již v minulosti, a to, že Galaxy S4 začne hořet, nebo dojde ke spálení nabíjecího portu a dalších částí během připojení napájecího adaptéru.

Nedávno se něco podobnému stalo uživateli, který vystupuje pod přezdívkou GhostlyRich. Ten zveřejnil na YouTube video ohořelého Samsungu Galaxy S4, včetně popisu události. Jelikož byl telefon v záruce a chyba byla zřejmě technického rázu, měl by mít nárok na bezplatnou výměnu zařízení.

Místo toho mu však Samsung poslal žádost, aby stáhnul zmíněné video. Jenom po splnění této podmínky dostane nový telefon. Dokonce o celé události nesmí dále informovat. Každý ohořelý Galaxy S4 je pro společnost problém, ale ten krok povede pouze k pokažení reputace a podobná žádost vůči zákazníkovi je jednoduše sprostá. Na základě záruky má nárok na bezplatnou opravu nebo výměnu zařízení a stahování videa určitě není potřeba.

David Podzimek

Subscribe
Upozornit na
guest
13 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments