Domů » Bleskovky » Samsung odmítá vyměnit ohořelý telefon, dokud zákazník nestáhne video z YouTube

Samsung odmítá vyměnit ohořelý telefon, dokud zákazník nestáhne video z YouTube

Není tajemstvím, že se u Samsungu Galaxy S4, ale i dalších telefonů, občas objeví akumulátory s výrobní chybou. U Galaxy S4 je jeden z problémů rychlé opotřebení baterie a uživatelé v ojedinělých případech mají po pár týdnech výdrž jen v řádech jednotek minut. Samsung pro ně v některých regionech nabídnul bezplatnou výměnu. Ovšem hrozí i horší problémy, o kterých se psalo již v minulosti, a to, že Galaxy S4 začne hořet, nebo dojde ke spálení nabíjecího portu a dalších částí během připojení napájecího adaptéru.

Nedávno se něco podobnému stalo uživateli, který vystupuje pod přezdívkou GhostlyRich. Ten zveřejnil na YouTube video ohořelého Samsungu Galaxy S4, včetně popisu události. Jelikož byl telefon v záruce a chyba byla zřejmě technického rázu, měl by mít nárok na bezplatnou výměnu zařízení.


Místo toho mu však Samsung poslal žádost, aby stáhnul zmíněné video. Jenom po splnění této podmínky dostane nový telefon. Dokonce o celé události nesmí dále informovat. Každý ohořelý Galaxy S4 je pro společnost problém, ale ten krok povede pouze k pokažení reputace a podobná žádost vůči zákazníkovi je jednoduše sprostá. Na základě záruky má nárok na bezplatnou opravu nebo výměnu zařízení a stahování videa určitě není potřeba.

David Podzimek

avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr1969
Anonym
Petr1969

No moc me to u korejcu neprekvapuje spolehlivy telefon vypada jinak

Martin (neregistrovaný)
Anonym
Martin (neregistrovaný)

Tak s problémy ohledně baterií se potýkalo více výrobců, například Nokia, prostě chytili špatnou várku stát se to může ale aby Samsung vydíral bud stáhnete video nebo vám telefon nevyměníme, je jednoduše prasárna, být zákazníkem nechám ho tam a klidně na ně podám žalobu či to vyvěsím veřejně na jejich fb a další profily, takhle se chovat nesmí!!!

ostravak
Anonym
ostravak

já se divím, že jím to někdo kupuje … a dokonce je to nejúspěšnější značka :D :D :D, nebrázněte lidi

Petr007 (neregistrovaný)
Anonym
Petr007 (neregistrovaný)

Jojo. Od Samsungu bych nebral nic. Zacalo to glokovanim telefonu na region a ted tohle.

Agent (neregistrovaný)
Anonym
Agent (neregistrovaný)

A jak zjistili, že je to zrovna on???

Johnnny
Anonym
Johnnny

Pod videom je odkaz na jeho FB :)