Samsung neuhlídal podobu Galaxy S10. Ukázal ji v propagačních materiálech

Samsung ještě před veletrhem MWC odhalí novou řadu vlajkových smartphonů Galaxy S10, které dostanou nový design, výkonnější hardware a také nové prostředí One UI založené na Androidu 9.0. Korejský popsal novinky v systému na svém webu v článku, kde vzhled prostředí demonstruje na generické siluetě telefonu; u jednoho obrázku však zvolil jiný render.

Oproti ostatním obrázkům jsou na tomto renderu patrná jak tlačítka po stranách, tak hlavně čočka selfie kamerky osazená do pravého horního rohu. Telefon na obrázku má navíc po stranách zahnutý displej, tudíž se patrně jedná o Galaxy S10; odlehčený model S10 E (nebo Lite) bude mít displej plochý a Galaxy S10+ má mít na přední straně duální selfie kameru zasazenou do malého oválu. Samsung si každopádně své pochybění uvědomil a obrázek v materiálech obratem upravil.

Krátce na to původní design telefonu (Galaxy S10) Samsung nahradil upravenou grafikou :-)
Krátce na to původní design telefonu (Galaxy S10) Samsung nahradil upravenou grafikou :-)
Autor článku blank
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku