Domů » Bleskovky » Samsung nechtěně potvrdil Galaxy S4 s procesorem Snapdragon 800

Samsung nechtěně potvrdil Galaxy S4 s procesorem Snapdragon 800

Poslední týdny prosakují informace o vylepšené variantě Samsungu Galaxy S4 (recenze). Posledním potvrzením je PDF na stránkách samotné společnosti. Označení zařízení má být SHV-E330S a má vypadat stejně jako Galaxy S4. Na stránce 154 je tabulka parametrů, která říká, že pod kapotou nalezneme čipset Qualcomm MSM8974. To je označení pro Snapdragon 800. Informace o podobné verzi telefonu se objevily již před dvěma týdny, zatím nejsou stoprocentně potvrzené, ale proč by Samsung jinak vydával manuál se zmínkou o zařízení.

 

Otázkou zůstává, jestli telefon uvidíme prodávat i za hranicemi domácího trhu? Řekl bych, že ne. Samsung chce telefon uvést na trh, aby využil výhody LTE-Advanced, které bude v Koreji spuštěno velmi brzy. Jinde na světě podobná síť neexistuje. Dalším důvodem bude limitovaný objem výroby procesoru Snapdragon 800, který teprve začne s dodávkami. Dále si nedovedu představit, jak by Samsung podobný model vysvětlil současným majitelům Galaxy S4.

David Podzimek

3 komentářů

 1. fore (neregistrovaný)

  Škoda, no tak vezmu něco od Sony s 800 pod kapotou na podzim :)

 2. xylitol (neregistrovaný)

  Kdyby už zvládal natáčet 4K video nebo alespoň 1080p 60fps…

 3. MaTTo (neregistrovaný)

  Rozdiel medzi snapdragon 600 a snapdragon 800 okrem vysledku v Antutu bude pozorovatelny este kde konkretne ?

  Nejako som este stale nedosiel k aplikacii ktorej by moja sucasna „stara“ S4ka nestacila takze sa mozem len pousmiat :-) .

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).