Domů » Články » Samsung i718: tenký střízlík pro nenáročné

Samsung i718: tenký střízlík pro nenáročné

-Na internetu se objevily fotografie nového ultra-tenkého Samsungu i718, který zaujme především svým designem; po hardwarové stránce se bohužel jedná o trochu podprůměrné zařízení. Bude s ním chtít Samsung zaútočit i na běžné uživatele mobilních telefonů, kteří funkce jako Wi-Fi nebo Bluetooth oželí?

Samsung i718 nabídne operační systém Windows Mobile 5.0 pro PocketPC, jehož svižný chod zajistí procesor Intel Xscale taktovaný na 416Mhz. Operační paměť RAM nabízí standardních 64MB, kterým sekunduje 128MB ROM. Paměť bude samozřejmě možné zvětšit díky podpoře microSD karet. Dotekový displej má klasické QVGA rozlišení (úhlopříčka 2.8″). Pro fotografování je připravený 2Mpx fotoaparát s Auto Focusem, přisvětlovací dioda bohužel chybí. Tloušťka přístroje je pouhých 13,5mm, hmotnost se zastavila na příjemných 110 gramech. Zatím není známo, kdy se tento model začne prodávat, a zda dorazí také na Evropský trh.

1

2

Zdroj: MoDaCo

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments