Samsung Health prozradil podporované chytré hodinky. Je mezi nimi i varianta Classic?

samsung galaxy watch 4

Chytré hodinky od Samsungu patří dlouhodobě mezi tu nejlepší elektroniku, kterou můžete nosit na zápěstí. Přechod z vlastního systému Tizen na Wear OS od Googlu u modelu Galaxy Watch 4 a Watch 4 Classic nejednoho překvapil a vypadá to, že s překvapeními korejská společnost jen tak přestat nehodlá. Po spekulacích o konci ovládacího prvku v podobě fyzické otočné lunety se nyní objevila další informace, tentokrát o konci varianty Classic.

samsung watch
Snímek prozrazující kompatibilitu s budoucími i současnými hodinkami

V beta verzi aplikace Samsung Health, která slouží pro párování hodinek a zobrazování naměřených hodnot, byl mimo jiné aktualizován seznam kompatibilních zařízení. V něm se objevila hned dvojice doposud nezveřejněných zařízení, o kterých se spekuluje už delší dobu: Galaxy Watch 5 a Galaxy Watch 5 Pro. Pravděpodobně se tak dočkáme pouze dvou variant a nikoli tří, které se objevovaly v některých dřívějších spekulacích.001 galaxywatch4classic blackNepřehlédněte

Galaxy Watch 5 Pro: vrcholné hodinky od Samsungu přijdou o ikonický prvek

Tím, kdo musí z kola ven, je model s označením Classic, který v aktuální řadě znamená především přítomnost fyzické otočné lunety. Jestli Samsung lunetu přesune do modelu Pro, či se jí zcela zbaví, není prozatím jasné, avšak spekulace z poslední doby pro zachování populárního ovládacího prvku příliš nehovoří.

Chyběla by vám otočná luneta v hodinkách od Samsungu? Dejte nám vědět do komentářů.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku