Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Z Fold 2 na novém videu. Oproti Note 20 má téměř 2x větší displej

Samsung Galaxy Z Fold 2 na novém videu. Oproti Note 20 má téměř 2x větší displej

Samsung tento týden na Unpacked eventu představil celkem pět nových zařízení. Kromě řady Galaxy Note 20 jsme se dočkali sluchátek Galaxy Buds Live, hodinek Galaxy Watch 3, tabletů řady Galaxy Tab S7 a také druhé generace ohebného smartphonu Galaxy Z Fold 2.

Až na poslední zmíněný produkt jsme již všechny ostatní měli možnost vyzkoušet. Samsung si Galaxy Z Fold 2 střeží na samostatnou akci, která se uskuteční 1. září. Až na ní odtajní veškeré podrobnosti, včetně termínu zahájení prodeje a ceny (ta by nicméně měla zůstat stejná jako u první generace).

Z tohoto důvodu se zatím na internetu kromě několika uživatelských fotografií žádný další materiál neobjevil. Samsung redakcím a youtuberům ještě neposkytl testovací kusy a spokojit se tak musíme převážně s oficiálními snímky.

Ben Geskin ale nyní na twitteru zveřejnil krátké uživatelské video, ve kterém si Galaxy Z Fold 2 můžete prohlédnout. Změny v designu jsou patrné na první pohled. Samsungu se navíc podařilo vyřešit nejčastěji kritizované problémy první generace (malý vnější displej, nevzhledný výřez pro fotoaparáty…).

fold 2 vs note 20

Mimochodem, i když má Galaxy Z Fold 2 vnitřní ohebný displej s úhlopříčkou 7,6″, oproti Galaxy Note 20 s 6,7palcovým panelem poskytuje téměř dvojnásobně velkou plochu.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Diskuze k článku

  1. Jestli to bude tím videem, to nevím, ale jinak to vypadá na špatný vtip. Vypadá hrozně. A k tomu ta pokřivená fólie.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).