Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Z Flip: máme pro vás nové podrobnosti i detailní tiskové snímky

Samsung Galaxy Z Flip: máme pro vás nové podrobnosti i detailní tiskové snímky

Od odhalení smartphonů Samsung Galaxy S20 a Galaxy Z Flip nás dělí jenom několik dní, vždycky se ale najde čas na úniky na poslední chvíli. Tentokráte se týkají chystaného ohebného véčka, které si díky informátorovi Ishanu Agarwalovi můžeme nově prohlédnout na nových renderech ve vysokém rozlišení a přidat i několik zajímavostí.

Galaxy Z Flip: úhel rozevření využijí některé aplikace k různým činnostem

O autentizaci uživatele se v případě Galaxy Z Flip postará čtečka otisků prstů umístěná na pravé straně zařízení. Uvnitř skládacího mechanismu se prý budou nacházet speciální vlákna, která mají zabránit vnikání prachu do konstrukce. Samotný kloub půjde zaaretovat ve dvou polohách – 90 a 180°, avšak pohyb bude plynulý i pro jakékoliv jiné úhly.

galaxy z flip 2

Telefon bude ohebného displeje využívat v různých scénářích, při videohovorech např. půjde displej „zlomit“ do úhlu 90° a využít jej jako stojánek. Úhel rozevření také půjde využít při natáčení videa skrze funkci Pro Video Mode.

galaxy z flip 1

Ishan Agarwal také prozradil schopnosti malého displeje na vnější straně víka – primárně bude ukazovat oznámení, kromě toho také bude zobrazovat čas, stav baterie a jméno volajícího.

👍Samsung Galaxy Z Flip je nejlepší ohebný telefon současnosti (první dojmy, 4K)

Galaxy Z Flip bude dostupný minimálně ve třech barvách – černé, růžové a zlaté, telefon bude vážit 183 gramů. Cena telefonu v Evropě bude stanovena na 1 500 EUR (asi 37 500 korun). Tisková konference je naplánována na 11. února v San Franciscu, kde nebude chybět ani naše redakce. Ihned po představení se tedy můžete těšit na podrobný videopohled a články s prvními dojmy.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. „Ihned po představení se tedy můžete těšit na podrobný videopohled a články s prvními dojmy“

    To znamena, ze tento model budete mít v ruce dlouho dopředu před samotným představením?
    Podrobný videopohled neznamená první videopohled napr.u MWC, kde nove modely si muzete osahat az po představení.

    • To dá rozum, že ho budou mít fandové v ruce hned při představení :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).