Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Z Flip 3 by měl konečně dostat rychlejší nabíjení

Samsung Galaxy Z Flip 3 by měl konečně dostat rychlejší nabíjení

Když dojde na téma rychlého nabíjení, nemá korejský gigant Samsung příliš mnoho es v rukávu. Korejci nekladou na rychlost nabíjení takový důraz jako někteří konkurenti, což je pro mnohé uživatele hendikep. Nedávno se nicméně objevily spekulace, že Samsung v budoucích vlajkových lodích přeci jen nasadí rychlejší nabíjení.

Galaxy Z Flip 3 2
Neoficiální render Samsungu Galaxy Z Flip 3 (Zdroj: LetsGoDigital)

Informace nicméně hovořila pouze o modelové řadě Galaxy S22. Už příští měsíc se nicméně máme dočkat oficiálního představení ohebného véčka Galaxy Z Flip 3, proto zde panují pochybnosti, jak rychlé nabíjení prémiový ohebný smartphone od Samsungu dostane. Vzhledem k očekávané přítomnosti čipsetu Qualcomm Snapdragon 888 a baterie s kapacitou 3300 mAh by se přímo nabízelo využití alespoň 25W nabíjení.

Galaxy Z Flip 3 3
Neoficiální render Samsungu Galaxy Z Flip 3 (Zdroj: LetsGoDigital)

Jestli se u Galaxy Z Flip 3 rychlejšího nabíjení skutečně dočkáme, na to si budeme muset počkat až do akce Unpacked, kterou Samsung naplánoval na 11. srpna. Dalším lákadlem, kterým by Z Flip 3 měl disponovat, má být voděodolné tělo.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).