Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S9 a S9+: prohlédněte si 4 barevné varianty ze všech stran

Samsung Galaxy S9 a S9+: prohlédněte si 4 barevné varianty ze všech stran

Smartphony Samsung Galaxy S9 a S9+ budou představeny již koncem tohoto týdne. Evan Blass alias @evleaks v minulých týdnech obě chystané novinky představil takřka do posledního šroubku, dokonce odhalil několik tiskových snímků Galaxy S9+ v černé, šeříkově fialové a korálově modré barvě. Jako poslední přiložil render šedé varianty Galaxy S9.

Učinil tak na základě článku Rolada Quandta z webu WinFuture.de, ve kterém lze najít tiskové rendery všech variant (kromě šedé) z různých úhlů. Galaxy S9 a S9+ v šedé barvě údajně nebudou dostupné ve všech regionech, údajně se nechystá ani do sousedního Německa. Všechny rendery si můžete prohlédnout níže.

Galaxy S9

Galaxy S9+

Smartphony Samsung Galaxy S9 a S9+ budou podobné svým předchůdcům, dostanou však spoustu drobných vylepšení. Největším bude fotoaparát s variabilní clonou (f/1.5 nebo f/2.4) a podporou režimu super slow motion.

Nad displeji obou telefonů najdeme 8Mpx fotoaparát se světelností objektivu f/1.7, v jeho sousedství se navíc bude nacházet sluchátkový reproduktor, který bude zároveň jedním ze dvou hlasitých reproduktorů tvořících dohromady stereo. O jeho ladění se postará společnost AKG.

Podle WinFuture.de se mají smartphony Samsung Galaxy S9 a S9+ dostat na pulty obchodů 8. března, oproti minulé generaci se má zvednout startovací cena o zhruba 100 EUR.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

16 komentářů

 1. Mam pocit, ze to je dlhsie ako moj dialkovy od telky.

 2. Docela otřes…

 3. Ten pomer stran je uplne strasny. Pochvalit lze snad jen konecne spravne umisteni ctecky otisku, kdyz uz ji teda nedavaji do zapinaciho tlacitka.

  • Prakticky stejně blbě jsou v dnešní generaci, jaké konečně?

  • Ze neni skoro uvnitr fotaku..

  • Měla být ještě níže. Zvykl jsem si teda i na S8, ale u tohoto si budu stejně patlat objektiv. Nicméně doufám, že zapracují na funkčnosti. S8 dost často nerozezná otisk a chce překrýt celí snímač. Kdo zná zadní čtečku u LG, tak to je jiná káva.

 4. Ta asymmetrie horni a spodni brady je fakt hrozna… Skoda, to se zrovna u S8 velmi povedlo.

  • A co teprv asymetrie u iPhone X….

  • iPhone má symetrický okraj stejný na všech stranách. Start do nového dne ti tedy vyšel velkolepě:D

  • uni. jestli ti přijde výřez na jedné straně a na druhé ne jako symetrie, možná bys měl navštívit očního…

  • Symetrický rámeček totálně zhnusený asymetrickým výřezem :-) To je supersymetrie….

  • Jenze u iPhonu se prave ta symetrie povedla a neni to jen nedotazeny design jako tady

  • lukass71: Není schopen absorbovat, mimo jeho kognitivní schopnosti jsou v tomto směru omezeny, jistě vyváženy jinde, ale tady…:)

  • uni: Doporučuju nastudovat, co to znamená slovo „symetrie“. Dle tvé, věru debilní úvahy (iPhone je symetrický, protože má symetrický okraj) se dá třeba říct, že auta jsou symetrická, protože mají všechna 4 kola stejná? Asi takhle absurdní to je. Nicméně je čtvrtek dopoledne, tak koukej mazat do školy, ať se trochu vzděláš, ekonomie ti tenkrát vůbec nešla, s fyzikou/matikou jsi na tom očividně stejně.

  • Za to ty to absorbuješ naprosto ukázkově. Cokoliv Apple udělá je skvělé, dokonalé i kdyby jej prodávali pos..ra…ný.

   lukas71:
   Myslíš asymetrie. iPhone X není symetrický. Kromě toho, že není symetrický je to také nepraktické. Raději horní, nebo dolní rámeček o mm širší, než se to snažit nějak kompenzovat nějakým výřezem, který absolutně nemá opodstatnění.

   Pleteš se. Nepraktický design (výřez iPhonu X) je taky nedotažený. Rozhodně je u zobrazovače mobilu lepší, když je právě ten symetrický, než když jeho rámeček je o milimetr širší na spodní, nebo na horní straně. UNI možná ví, kam patří čtečka. Ale neví, jak má vypadat displej mobilního telefonu.

  • Neprakticky, jo souhlasim, ale tim spis je jasny, ze tady slo hlavne o esteticky dojem nez prakticnost – coz se taky povedlo. Muj nazor byl ciste z estetickyho hlediska..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).