Samsung Galaxy S9 a S9+: prohlédněte si 4 barevné varianty ze všech stran

Smartphony Samsung Galaxy S9 a S9+ budou představeny již koncem tohoto týdne. Evan Blass alias @evleaks v minulých týdnech obě chystané novinky představil takřka do posledního šroubku, dokonce odhalil několik tiskových snímků Galaxy S9+ v černé, šeříkově fialové a korálově modré barvě. Jako poslední přiložil render šedé varianty Galaxy S9.

Učinil tak na základě článku Rolada Quandta z webu WinFuture.de, ve kterém lze najít tiskové rendery všech variant (kromě šedé) z různých úhlů. Galaxy S9 a S9+ v šedé barvě údajně nebudou dostupné ve všech regionech, údajně se nechystá ani do sousedního Německa. Všechny rendery si můžete prohlédnout níže.

Galaxy S9

Galaxy S9+

Smartphony Samsung Galaxy S9 a S9+ budou podobné svým předchůdcům, dostanou však spoustu drobných vylepšení. Největším bude fotoaparát s variabilní clonou (f/1.5 nebo f/2.4) a podporou režimu super slow motion.

Nad displeji obou telefonů najdeme 8Mpx fotoaparát se světelností objektivu f/1.7, v jeho sousedství se navíc bude nacházet sluchátkový reproduktor, který bude zároveň jedním ze dvou hlasitých reproduktorů tvořících dohromady stereo. O jeho ladění se postará společnost AKG.

Podle WinFuture.de se mají smartphony Samsung Galaxy S9 a S9+ dostat na pulty obchodů 8. března, oproti minulé generaci se má zvednout startovací cena o zhruba 100 EUR.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku