Sledujte nás na YouTube

Samsung Galaxy S4 se v ČR začne prodávat v sobotu 27. dubna

Samsung před několika okamžiky oficiálně oznámil datum zahájení prodeje modelu Galaxy S4 pro celý svět. Telefon se oficiálně na vybraných trzích začne prodávat 27. dubna v 10:00; tento termín platí i pro Českou republiku. Pro náš trh je oficiálně určena 16GB varianta v černé a bílé barvě, jejíž doporučená koncová cena byla stanovena na 16 990 Kč, nicméně některé e-shopy jej nabízejí levněji.

- - -
Galaxy S4 ve světlé a tmavé variantě

Díky partnerství se společností EA Games bude mít prvních sto tisíc evropských zákazníků, kteří si zakoupí Galaxy S4, možnost stáhnout si zdarma závodní hru Need for Speed: Most Wanted prostřednictvím služby Samsung Games.

Tip ke čtení – Samsung Galaxy S4: První dojmy a videopohled

Graf ceny produktu Samsung i9505 Galaxy S 4 16GB poskytuje server Heureka.cz

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

9 komentářů

 1. Figgo182 (neregistrovaný)

  Husákovi děti si opět zavzpomínají na fronty na banány :D

 2. Pipa (neregistrovaný)

  Já si nemyslým, že budou nějaké velké zástupy – za ty prachy? Inovace zas tak velká není a trh je poměrně nasycenej, takže ……. nechme se překvapit.

 3. jaroslavii (neregistrovaný)

  přesně tak. Cena za 5000 akorát. U samsungu bude ticho po pěšině. :-) ty toho nadělaji. na co korejáka? pryč s nima!

 4. Dr. foot (neregistrovaný)

  ja myslím, že fronty budou až do Brna :)

 5. Mitoush (neregistrovaný)

  no a co když budou fronty od Brna? :D

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *