Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S4 se v ČR začne prodávat v sobotu 27. dubna

Samsung Galaxy S4 se v ČR začne prodávat v sobotu 27. dubna

Samsung před několika okamžiky oficiálně oznámil datum zahájení prodeje modelu Galaxy S4 pro celý svět. Telefon se oficiálně na vybraných trzích začne prodávat 27. dubna v 10:00; tento termín platí i pro Českou republiku. Pro náš trh je oficiálně určena 16GB varianta v černé a bílé barvě, jejíž doporučená koncová cena byla stanovena na 16 990 Kč, nicméně některé e-shopy jej nabízejí levněji.

- - -
Galaxy S4 ve světlé a tmavé variantě

Díky partnerství se společností EA Games bude mít prvních sto tisíc evropských zákazníků, kteří si zakoupí Galaxy S4, možnost stáhnout si zdarma závodní hru Need for Speed: Most Wanted prostřednictvím služby Samsung Games.

Tip ke čtení – Samsung Galaxy S4: První dojmy a videopohled

Graf ceny produktu Samsung i9505 Galaxy S 4 16GB poskytuje server Heureka.cz

Samsung Galaxy S4

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

9 komentářů

 1. Husákovi děti si opět zavzpomínají na fronty na banány :D

 2. Já si nemyslým, že budou nějaké velké zástupy – za ty prachy? Inovace zas tak velká není a trh je poměrně nasycenej, takže ……. nechme se překvapit.

 3. přesně tak. Cena za 5000 akorát. U samsungu bude ticho po pěšině. :-) ty toho nadělaji. na co korejáka? pryč s nima!

  • fore (neregistrovaný)

   Ale prosimte …..

  • A kdyz to nepujde po dobrem tak si Samsung najme falesne pomlouvani..

   [odkaz]

  • Je spousta způsobů, jak se zviditelnit. Někdo použije falešné pomlouvání, někdo zase ubohé falešné fotografie a video :D

  • Ale v pripade fotek a videi se nekonec potvrdila vyborna prezentovana kvalita i na skutecnem zarizeni avsak spinava pomluva zustane/zustala jen ubohou pomluvou :-)

 4. Dr. foot (neregistrovaný)

  ja myslím, že fronty budou až do Brna :)

 5. Mitoush (neregistrovaný)

  no a co když budou fronty od Brna? :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).