Sledujte nás na YouTube

Samsung Galaxy S4 rozebrán: Oprava by neměla být složitá

Přestože se Samsung Galaxy S4 ještě oficiálně neprodává, redaktoři serveru TechnoBuffalo.com ho již stihli rozebrat do posledního šroubku. Upřesníme, že se jednalo o verzi s procesorem Qualcomm Snapdragon 600, varianta s čipem Samsung Exynos Octa ale nejspíše nebude v útrobách příliš odlišná. Samotná instalace vnitřních komponent je velmi solidní a pro oddělení přední části od zadní bude kromě odstranění devíti šroubů potřeba i trochu páčení, což svědčí o tom, že pevnost konstrukce je na dobré úrovni.

   

Velkou výhodou zejména oproti konkurenčnímu HTC One (recenze) je velmi snadná opravitelnost mnoha dílů, jako je například microUSB konektor, slot na microSD karty a SIM kartu nebo fotoaparát. Větším problémem pak může být jen servis obrazovky, jelikož odstranění krycího skla Gorilla Glass je o poznání náročnější než u Galaxy S III nebo Galaxy Note II. Spravit novou vlajkovou loď korejského výrobce tak bude velmi jednoduché, přesto je však dobré ho přenechat odborníkům a doma nic nezkoušet.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

3 komentáře

  1. satai (neregistrovaný)

    Takze tu mame jeden plastovy telefon hnusny jako pulnoc v Bhutanu, co pujde opravit, a jeden co vypada pekne, je slusne sestaveny a mohu si tam maximalne tak nalepit folii na display.

  2. Dr. foot (neregistrovaný)

    Asi ses pře klik opravím tě hezky S4 a na h…. ONE.

  3. Staenly (neregistrovaný)

    [odkaz]

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *