Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S4 mini by se měl začít prodávat v průběhu května

Samsung Galaxy S4 mini by se měl začít prodávat v průběhu května

Není žádným tajemstvím, že Samsung kromě vlajkové lodi Galaxy S4 chystá také menší variantu s přídomkem mini, která bude disponovat o něco slabší výbavou a především kompaktnějšími rozměry a menší hmotností. Podobná situace nastala už u modelu Galaxy S III (recenze) a Galaxy S III mini (recenze), a i s menší verzí korejský výrobce slavil obrovský úspěch, proto je po uvedení nové vlajkové lodi na místě strategii zopakovat.

 

Hardwarové parametry v tuto chvíli nemáme k dispozici, avšak zahraniční servery získaly informace o dostupnosti. Zatímco Galaxy S4 by se měl na trhu objevit na začátku dubna, varianta „mini“ přijde na trh s několikatýdenním zpožděním a start prodeje je naplánován na květen. Na závěr doplníme, že světová premiéra Samsungu Galaxy S4 je naplánována na březen, přesný termín ale zatím není znám.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. Erik (neregistrovaný)

    já už chci mojí S4

  2. Kato (neregistrovaný)

    Parada – takze S3 Mini = S2 (mini), S4 Mini = S3 (mini), takze pokud bych chtel S4, ale jen v malem provedeni, tak si budu muset pockat na S5 – a v ten okamzik uz me S4 v malem provedeni nebude zajimat, protoze bych chtel S5 v malem provedeni… :D

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel