Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S4 mini by se měl začít prodávat v průběhu května

Samsung Galaxy S4 mini by se měl začít prodávat v průběhu května

Není žádným tajemstvím, že Samsung kromě vlajkové lodi Galaxy S4 chystá také menší variantu s přídomkem mini, která bude disponovat o něco slabší výbavou a především kompaktnějšími rozměry a menší hmotností. Podobná situace nastala už u modelu Galaxy S III (recenze) a Galaxy S III mini (recenze), a i s menší verzí korejský výrobce slavil obrovský úspěch, proto je po uvedení nové vlajkové lodi na místě strategii zopakovat.

 

Hardwarové parametry v tuto chvíli nemáme k dispozici, avšak zahraniční servery získaly informace o dostupnosti. Zatímco Galaxy S4 by se měl na trhu objevit na začátku dubna, varianta „mini“ přijde na trh s několikatýdenním zpožděním a start prodeje je naplánován na květen. Na závěr doplníme, že světová premiéra Samsungu Galaxy S4 je naplánována na březen, přesný termín ale zatím není znám.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments