Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S4 mini by se měl začít prodávat v průběhu května

Samsung Galaxy S4 mini by se měl začít prodávat v průběhu května

Není žádným tajemstvím, že Samsung kromě vlajkové lodi Galaxy S4 chystá také menší variantu s přídomkem mini, která bude disponovat o něco slabší výbavou a především kompaktnějšími rozměry a menší hmotností. Podobná situace nastala už u modelu Galaxy S III (recenze) a Galaxy S III mini (recenze), a i s menší verzí korejský výrobce slavil obrovský úspěch, proto je po uvedení nové vlajkové lodi na místě strategii zopakovat.

 

Hardwarové parametry v tuto chvíli nemáme k dispozici, avšak zahraniční servery získaly informace o dostupnosti. Zatímco Galaxy S4 by se měl na trhu objevit na začátku dubna, varianta „mini“ přijde na trh s několikatýdenním zpožděním a start prodeje je naplánován na květen. Na závěr doplníme, že světová premiéra Samsungu Galaxy S4 je naplánována na březen, přesný termín ale zatím není znám.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Erik (neregistrovaný)

    já už chci mojí S4

  2. Parada – takze S3 Mini = S2 (mini), S4 Mini = S3 (mini), takze pokud bych chtel S4, ale jen v malem provedeni, tak si budu muset pockat na S5 – a v ten okamzik uz me S4 v malem provedeni nebude zajimat, protoze bych chtel S5 v malem provedeni… :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).