Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S20, S20+, S20 Ultra a Z Flip: známe české ceny a dostupnost

Samsung Galaxy S20, S20+, S20 Ultra a Z Flip: známe české ceny a dostupnost

Samsung před několika okamžiky v San Franciscu oficiálně představil trojlístek nových smartphonů modelové řady Galaxy S20. Tu tvoří základní verze s 6,2″ displejem, větší Galaxy S20+ s 6,7palcovým panelem, a pak také největší a nejvybavenější Galaxy S20 Ultra s podporou 5G, 6,9″ displejem a 108Mpx hlavním fotoaparátem.

Galaxy S20 series Buds
Smartphony řady Galaxy S20 a nová generace sluchátek Galaxy Buds+

Všechny tři modely se budou oficiálně prodávat na českém trhu. Dostupné budou v celkem čtyřech barevných variantách – modré, růžové, šedé a černé, avšak pro každý model je barevná sestava mírně odlišná. Základní Samsung Galaxy S20 pořídíte v šedé, modré a růžové. Galaxy S20+ v šedé, modré a černé, a Galaxy S20 Ultra pouze v černé a šedé barvě.

📱Samsung Galaxy Z Flip: ohebný displej, který dává smysl (první pohled, 4K)

Předobjednávky budou spuštěny dnes ve 20:30 a poběží až do 8. března. V rámci předobjednávek ke smartphonů Galaxy S20+ a S20 Ultra zdarma dostanete novou generaci sluchátek Samsung Galaxy Buds+. Ty se standardně budou prodávat od 14. února za doporučenou cenu 4 499 Kč (na Slovensku za 169 eur). Na předobjednávku klasického Galaxy S20 se tato akce nevztahuje.

S20 Buds
K předobjednávce Samsungu Galaxy S20+ a S20 Ultra dostanete sluchátka Galaxy Buds+

Řada Samsung Galaxy S20 se na českém a slovenském trhu začne prodávat 13. března. Doporučené prodejní ceny jsou následující:

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
28 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments