Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S20: termín zahájení prodeje vás překvapí

Samsung Galaxy S20: termín zahájení prodeje vás překvapí

Představení nového zařízení automaticky neznamená okamžité zahájení prodeje, někdy je zapotřebí si na něj nějaký týden počkat. To bude i případ chystané řady Samsung Galaxy S20, která údajně půjde do prodeje až měsíc po odhalení.

Galaxy S20 trio

Smartphony Galaxy S20 budou představeny 11. února, podle informátora @Ishan Agarwal a několika francouzských webů ale Samsung začne s jejich rozesíláním až 13. března. Předpokládáme, že Samsung na svém Unpacked Eventu oznámí dřívější termín, od kterého bude možné některou z chystaných novinek předobjednat, možná i s nějakým zajímavým bonusem.

S řadou Galaxy S20 bude představen i ohebný smartphone Galaxy Z Flip, který má jít podle tři týdny starého reportu do prodeje dříve než Galaxy S20, alespoň tedy na korejském trhu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).