Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S20 a Android 11 (One UI 3.0): veřejné testování začne už brzy

Samsung Galaxy S20 a Android 11 (One UI 3.0): veřejné testování začne už brzy

Google počátkem tohoto měsíce uvolnil finální verzi systému Android 11 a okamžitě ji vypustil na své stávající smartphony rodiny Pixel. Telefony ostatních značek si musí ještě nějakou dobu počkat, pouze u některých lze Android 11 testovat v rámci beta verze. Této možnosti se brzy dočkají i majitelé smartphonů Samsung Galaxy S20.

s20 one ui 3

Na rodině telefonů Galaxy S20 je prozatím možné testovat Android 11 v rámci uzavřeného beta programu pro vývojáře, už na začátku příštího měsíce by mělo začít testování veřejné. První vlna se České republice patrně vyhne, nový Android si budou moci nejprve vyzkoušet majitelé smartphonů Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra v Jižní Koreji, Spojených státech, Číně, Německu, Indii, Polsku a Velké Británii. Nutným předpokladem pro zahájení testování je členství ve službě Samsung Members.

Na telefonech Samsung bude Android 11 svázán s inovovaným prostředím OneUI 3.0 s několika vylepšeními, které jsme si podrobně popsali v tomto článku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Jenže to zase nebude pro ČR :( alespoň že přes xdačko se bude dát flashovat.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).