Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S20 a Android 11 (One UI 3.0): veřejné testování začne už brzy

Samsung Galaxy S20 a Android 11 (One UI 3.0): veřejné testování začne už brzy

Google počátkem tohoto měsíce uvolnil finální verzi systému Android 11 a okamžitě ji vypustil na své stávající smartphony rodiny Pixel. Telefony ostatních značek si musí ještě nějakou dobu počkat, pouze u některých lze Android 11 testovat v rámci beta verze. Této možnosti se brzy dočkají i majitelé smartphonů Samsung Galaxy S20.

s20 one ui 3

Na rodině telefonů Galaxy S20 je prozatím možné testovat Android 11 v rámci uzavřeného beta programu pro vývojáře, už na začátku příštího měsíce by mělo začít testování veřejné. První vlna se České republice patrně vyhne, nový Android si budou moci nejprve vyzkoušet majitelé smartphonů Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra v Jižní Koreji, Spojených státech, Číně, Německu, Indii, Polsku a Velké Británii. Nutným předpokladem pro zahájení testování je členství ve službě Samsung Members.

Na telefonech Samsung bude Android 11 svázán s inovovaným prostředím OneUI 3.0 s několika vylepšeními, které jsme si podrobně popsali v tomto článku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments