Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S11: známe možné datum odhalení

Samsung Galaxy S11: známe možné datum odhalení

Samsung k uvádění svých nových vlajkových smartphonů už delší dobu nevyužívá velké veletrhy, kde by mu mohla pozornost ukrást konkurence, ale samostatné akce konané o něco dříve. Nejinak tomu má být i u modelové řady Galaxy S11, která bude odhalena počátkem příštího roku.

samsung galaxy s11 render vision 6


Podle informací serveru SamMobile by mělo k představení dojít v třetím únorovém týdnu na další ze série akcí Unpacked. Akce se pravděpodobně odehraje po vzoru let minulých v San Franciscu, a to v úterý 18. února. Podle posledních spekulací by měl Galaxy S11 přinést několik vítaných změn, se kterými jsme vás seznámili v tomto článku.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

 1. orgasmic

  To zase bude plodných klikacích článků.

 2. QNX (neregistrovaný)

  Nadpis: „Samsung Galaxy S11: známe možné datum odhalení“
  Znie ako: Vieme Kto bude možno hádam azda aj snáď zvolený za prezidenta….
  Nie je to fuk kedy bude? každý vie že to bude začiatkom roka 2020 už či to je január alebo február to je fuk.
  Taktiež vieme čo bude mať bude mať lepší foťák, prestrelený displej a lepší procesor. Wuala karavána ide ďalej….

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *