Samsung Galaxy S III Alpha: Nadupaný Android pro Japonsko

Jeden z nejvýkonnějších telefonů současnosti a nejdůležitější model Samsungu – Galaxy S III, se u japonského operátora NTT DoCoMo dočká menšího upgrade, který jeho specifikace posune dále směrem k novému Galaxy Note II (preview). Stávající Galaxy SIII má čtyřjádrový procesor Exynos 4412 taktovaný na 1,4 GHz, u vylepšeného Galaxy S III Alpha se frekvence zvýší na 1,6 GHz.

 

Navýšení dozná i operační paměť, která z momentálního 1 GB naroste na gigabajty dva, naopak se nedočkáme nové barevné variace a přístroj bude zpočátku prodáván jen v hnědé, která se nedávno dostala i do našich luhů a hájů. Za zmínku ještě stojí, že zatímco standardní verze Galaxy S III stále čeká na novou verzi Androidu 4.1 „Jelly Bean“ (i když v některých regionech již update byl uvolněn), Galaxy S III Alpha s touto verzí již půjde do prodeje.

Zdroj

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku