Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Fold nabere zpoždění. Na vině mají být problémy s displejem

Samsung Galaxy Fold nabere zpoždění. Na vině mají být problémy s displejem

V minulém týdnu se dozvěděli první reálné zkušenosti z používání ohebného smartphonu Samsung Galaxy Fold, bohužel po počátečním nadšení se objevily první vážné problémy týkající se právě ohebného displeje. Přestože Samsung začal okamžitě všechny vadné kusy analyzovat a uvedl, že zahájení prodeje ohroženo není, nakonec přeci jen zřejmě k odkladu dojde.

Podle Maxe J. ze Samsung News zrušil korejský gigant kvůli problémům s displeji školení zaměstnanců na zahájení prodejů. Obchody s elektronikou přitom nebudou dostávat nová zařízení, dokud nebudou všichni zaměstnanci proškolení.

Další Galaxy Fold, který má problém s displejem
Samsung Galaxy Fold, který má problém s displejem

Nepřehlédněte – Samsung Galaxy Fold má problém: ohebný displej je extrémně náchylný na poškození

Odklad premiéry naznačuje i čínské zastoupení Samsungu, které zrušilo naplánovanou tiskovou konferenci, na níž měl být Galaxy Fold uveden na tamní trh. Podle Samsungu je oficiálním důvodem problém s místem konání, je však možné, že je veškerá aktivita kolem Galaxy Fold zmrazena, dokud nebude provedena detailní analýza zaznamenaných problémů.

Aktualizováno ve 20:00: Samsung před několika okamžiky oficiálně potvrdil odložení zahájení prodeje modelu Galaxy Fold. Nový termín zahájení prodejů zveřejní v následujících týdnech.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

 1. Peťa (neregistrovaný)

  Podle mě to je ještě nevychytaná technologie, která je ještě v plenkách a má své mouchy. Myslím, že kdyby Huawei neukradl Samsungu technologie a nepřišel také se skládacím zařízením, tak Samsung ještě letos Galaxy Fold nepředstaví. Byl k tomu dotlačen. Když investoval do vývoje miliardy, tak zkrátka chtěl zařízení vydat alespoň dříve než kopírka Huawei, kteří pouze nasadili špióny a měli to!

  • Ph (neregistrovaný)

   Huawei je ale ovela lepsi. Displej im kto dodava ?

  • Jan (neregistrovaný)

   Tie displeje maju od Samsungu, takze kradezou by som to nenazval. Urcite ale suhlasim, ze je to este nevychytane a par takychto failov urcite este pride.

   • Tak Samasung jasně řekl, že se stal cílem špionáže, samozřejmě, že Huawei nezaznělo na plnou hubu, ale…

   • Ondra (neregistrovaný)

    Ne nemají, displeje jim vyrábí BOE. U Huawei je krádež duševního vlastnictví celkem normální.

 2. Yegor (neregistrovaný)

  Nojo, Ťamťung..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *