Samsung Galaxy F se objevuje na další fotografii, tentokráte v černé barvě (aktualizováno)

Aktualizováno 7. července, 13:00

Na internetu se objevila další fotografie chystané vlajkové lodi Samsungu druhé poloviny letošního roku, modelu Galaxy F. Design černého zařízení je zde zachycen v celé jeho kráse, vzhled telefonu nijak neporušuje designové prvky, na které jsme v posledních letech u Samsungu zvyklí, odlišností bude zejména kovový rámeček lemující hrany zařízení. 

 

Původní článek: Samsung Galaxy F se objevuje na první fotografii: Rámeček bude kovový

Galaxy S má v letošním roce přijít o svůj punc nejvyšší modelové řady Samsungu, nahradit ji má nová řada F, jejíž první zástupce Samsung Galaxy F se již pomalu klube na svět. Internetem již prolétlo několik produktových snímků, nyní se však můžeme podívat na údajně první živý snímek chystaného zařízení.

 

Nezachycuje telefon v celé jeho kráse, to nejpodstatnější však odhaluje – čeká nás kov. Je patrný pouze na rámečku kolem celého zařízení, zdali z něj budou vyrobena i záda není prozatím jasné. Kovový rámeček by jistě dodal telefonu vzhled hodnotnějšího zařízení, na druhou stranu může být korejská společnost osočena z toho, že se (opět) inspirovala u Apple iPhone.

   
Dříve odhalené produktové snímky (zdroj: @evleaks)

V útrobách tohoto telefonu má tepat stejný výpočetní hardware, jaký obsahuje Samsung Galaxy S5 LTE-A určený pro korejský trh – Snapdragon 805 s taktem 2,5 GHz a 3 GB RAM. Stejné má být i rozlišení displeje a obou fotoaparátů, zkrátka se má jednat o překrytovaný S5 LTE-A pro globální trh. Jeho příchod je očekáván na konci letošního léta, dříve, než své nové produkty odhalí Apple.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

  1. kraken (neregistrovaný)

    Toto mala byt S5.

  2. НКВД (neregistrovaný)

    Kov anebo ABS plast s chrom nastrikem a rozlestenim?

  3. Oliverus (neregistrovaný)

    Spekulace. Je to stejné jako číst bulvární Blesk. Polopravda nebo pololež. Divím se, že podobný balast vůbec zveřejňujete. Informace prosatě o ničem.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *