Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Buds+ v neplánované předpremiéře. Podívejte se na první video

Samsung Galaxy Buds+ v neplánované předpremiéře. Podívejte se na první video

Stejně jako se Samsungu nepodařilo uhlídat úniky svých připravovaných telefonů, nepovedlo se mu to ani u chystaných sluchátek Galaxy Buds+. Ta budou oficiálně představena až v úterý, ovšem jejich parametry se v uběhlém týdnu dostaly na internet. Sluchátka se navíc s předstihem dostala do rukou známého informátora Rolanda Quandta z německého webu WinFuture, který o nich natočil následující video.

Samsung Galaxy Buds+ hands-on review (pre-launch!)

Galaxy Buds+ jsou mírný upgrade aktuální generace, největší novinkou má být bezpochyby výdrž na jedno nabití. Papírově mají vydržet až 11 hodin poslechu, Roland Quandt zatím naměřil úbytek 46 % po 3,5 hodinách hlasité punkrockové hudby.

Zvuk je prý slušný, ačkoliv to je relativní pojem; po povzbuzení basů v ekvalizéru informátor přirovnává zvuk k drátovým sluchátkům Creative EP630, což jsou špunty za cca 400 korun. Galaxy Buds+ přitom přijdou na 149 dolarů (asi 3 400 korun bez DPH).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).