Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Buds+: známe podrobné parametry i cenu. Těšme se na obří výdrž

Samsung Galaxy Buds+: známe podrobné parametry i cenu. Těšme se na obří výdrž

Samsung společně se smartphony Galaxy S20 a Galaxy Z Flip představí i nová bezdrátová sluchátka Galaxy Buds+. Bude se jednat o přímé nástupce současných špuntů Galaxy Buds s prakticky stejným designem, avšak několika vylepšeními uvnitř. Jaká vylepšení to budou? To prozrazuje uniklá tabulka specifikací.

Lepší zvuk a větší výdrž

Potvrzuje se většina předchozích spekulací, zejména fakt, že aktivního potlačení okolního ruchu se letos nedočkáme. Dojde však zlepšení reprodukovaného zvuku, a to díky osazení dvoucestných měničů – hloubkového a výškového. Navýšen byl i počet snímacích mikrofonů.

buds

Radikální bude výdrž na jedno nabití, který se zvýší z původních 6 na neskutečných 11 hodin; s pomocí nabíjecí krabičky dokonce na 22 hodin. Akumulátory ve sluchátkách a v krabičce mírně zvýší svoji kapacitu a bude je možné dobíjet rychleji. Poslední novinkou je podpora připojení sluchátek k více zařízením a vlastní aplikace pro iOS, která se již objevila v App Store.

buds 2

Sluchátka Samsung Galaxy Buds+ budou dostupná v černé, bílé, modré a červené barvě, a to za cenu 149 USD (asi 3 400 korun bez DPH). Samsung by měl dle dostupných informací přidávat pár těchto sluchátek k předobjednávkám smartphonů Samsung Galaxy S20+ a S20 Ultra.

galaxy buds

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.