Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Buds Pro na prvních snímcích. Těšíme se na ANC i pestré barevné varianty

Samsung Galaxy Buds Pro na prvních snímcích. Těšíme se na ANC i pestré barevné varianty

Není žádným tajemstvím, že se Samsung v polovině ledna chystá společně s modelovou řadou Galaxy S21 představit i chytrá sluchátka Galaxy Buds Pro. Známý leaker Evan Blass nyní zveřejnil vůbec první kvalitní rendery sluchátek i dobíjecí stanice.

Samsung Galaxy Buds Pro 2
Samsung Galaxy Buds Pro na uniklém oficiálním snímku

Galaxy Buds Pro mají designem vycházet z předchozí generace sluchátek Galaxy Buds+, nicméně Samsung jejich tvar nepatrně upravil. Změnil se také design dobíjecí stanice, která by měla disponovat 500mAh baterií.

Samsung Galaxy Buds Pro
Dobíjecí pouzdro pro Galaxy Buds Pro. Jak se vám líbí ve fialové barvě?

Největším lákadlem sluchátek má být podpora technologie pro aktivní potlačení hluku (ANC), se kterou letos přišla například sluchátka Galaxy Buds Live, nicméně funkčnost nebyla úplně stoprocentní a rozhodně ještě je co vylepšovat.

galaxy S21
Takto by měl vypadat Samsung Galaxy S21

Kromě klasické bílé a černé barevné varianty bychom se nově měli dočkat i fialové, a chybět zřejmě nebudou ani další výraznější barvy. Ty by se mimochodem měly objevit i u chystané modelové řady Galaxy S21.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentářů

  1. jestli budou tyhle nový barvy a použitelný ANC, a cena do 4k tak do nich jdu. mám teď buds Live a moc spokojenej s nima nejsem teda.

  2. Toto vyzera slubne, zeby adept na vymenu Buds+?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).