Samsung Galaxy A50 zaujme tříčočkovým fotoaparátem a čtečkou otisků v displeji

V Samsungu probíhají přípravy na odhalení nové vlajkové řady smartphonů Galaxy S10, ta ale bude určena především pro ty nejnáročnější zákazníky. Pro ty, co nebudou chtít utrácet za telefon tolik peněz, v Koreji připravují nové telefony vyšší střední třídy řady Galaxy A. Mezi nimi nebude chybět model Galaxy A50, jehož šasi koluje na fotografiích internetem.

Infinity-V displej a tříčočkový fotoaparát

Ze snímků sice není patrný design telefonu, lze z nich ale odhadnout spousta detailů. Otvor nahoře uprostřed například dává tušit přítomnost selfie kamerky v kapkovitém výřezu displeje typu Infinity-V, podlouhlý otvor na zadní straně zase naznačuje přítomnost tříčočkového fotoaparátu na zádech.

Se čtečkou otisků prstů se na zádech pravděpodobně nepočítá, nejspíše se tak dočkáme optického senzoru, který bude přímou součástí displeje. Spodní strana odhaluje otvory USB-C konektoru a sluchátkového jacku, což je ta nejlepší možná kombinace.Nepřehlédněte

Samsung chystá celkem 9 nových „áček“. Některá přinesou funkce vlajkových modelů

Samsung Galaxy A50 má být podle spekulací poháněn čipsetem Exynos 9610 se 4 GB RAM, vnitřní úložiště má dosahovat kapacity 64 nebo 128 GB. Potěšující má být vysoká kapacita baterie 4 000 mAh. Kdy budou nové telefony řady Galaxy A představeny, je zatím nejisté, určitě se tak ale stane až po premiéře vlajkových modelů.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku