Cena:

Samsung Galaxy A33 na prvních snímcích, bude postrádat jeden oblíbený prvek

GALAXY A33 Feature Image

Korejský gigant Samsung sice boří hranice u ohebných smartphonů Galaxy Z Fold 3 a Flip 3, které na sebe strhávají největší pozornost, to ale neznamená, že by zapomínal na střední třídu. Rendery připravovaného Samsungu Galaxy A33 odhalil v plné nahotě leaker OnLeaks.

GALAXY A33 Feature Image
Uniklý render Samsungu Galaxy A33

Na první pohled je vidět, že v případě Galaxy A33 bude Samsung držet svou designovou linku nastavenou aktuálními modely střední třídy. Zadní straně dominuje mírně vystouplý modul se čtveřicí fotoaparátů, na přední straně se nachází 6,4“ AMOLED Full HD+ displej s kapkovitým výřezem a spodní stranu okupuje USB-C s mřížkou reproduktoru. Na populární 3,5mm audio konektor se tentokrát bohužel nedostalo.

Podle serveru 91Mobiles, který uniklé rendery zveřejnil, má mít Samsung Galaxy A33 rozměry 159,7 x 74 x 9,7 milimetrů a vyrábět by se měl v černé, světle modré, oranžové a bílé barevné variantě. Uvnitř ještě najdeme baterii s kapacitou 5 000 mAh a podporou pro 15W nabíjení.

Samsung Galaxy A33 First Look, 360 Degree Video Exclusive

Na podrobnější specifikace a finální podobu si budeme muset pravděpodobně počkat až do ledna 2022, na kdy je údajně plánováno odhalení smartphonu. Zkraje příštího roku bychom se taktéž měli dočkat nových vlajkových modelů z řady Galaxy S22.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.