Domů » Bleskovky » Samsung chystá sluchátka Galaxy Buds 2, dostanou stejné barvičky jako vlajkové lodě

Samsung chystá sluchátka Galaxy Buds 2, dostanou stejné barvičky jako vlajkové lodě

Letní představení produktů od Samsungu se nezadržitelně blíží, což s sebou nese také spoustu úniků a spekulací. Zatímco kompletní podobu ohebných telefonů Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3 už známe, nic opravdu zásadního nás pravděpodobně nepřekvapí. Společně s novými telefony se asi dočkáme nových chytrých hodinek a bezdrátových sluchátek, přičemž právě o sluchátkách unikla na veřejnost nová informace.

Samsung Galaxy Buds Live 001
Samsung Galaxy Buds Live

Galaxy Buds 2 dostanou označení SM-R177 a přijdou na trh ve čtyřech barvách – tradiční černou a bílou doplní fialová a zelená, čímž budou sluchátka kopírovat barevnou paletu vlajkových lodí. To nicméně až takovým překvapením není, neboť i u sluchátek Galaxy Buds+ Samsung představil modrou barevnou variantu a v případě Galaxy Buds Live pro změnu vsadil na bronzový odstín.

Samsung Galaxy Buds+
Samsung Galaxy Buds+

Více informací o Galaxy Buds 2 bohužel nemáme. Prozatím tedy nevíme, jak moc Samsung změní jejich design, jaké technologie budou uvnitř či za jakou cenu se dostanou na trh. Je každopádně velmi pravděpodobné, že další informace budou z centrály korejského obra unikat i nadále.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

10 komentářů

 1. Za mě tyhle fazole milionkrát hezčí než Apple vocásky, co vytejkaj z uší :D

 2. Mám dvoje fazole a musím říct že to byly nejlépe utracený prachy za sluchátka za mnoho let ( jedny jsem dostal k tabletu ). Vyzkoušel jsem řadu špuntů, pecek, velkých sluchátek s mostem a u každých jsem měl pocit že je po pár hodinách zahodím.
  Fazolky mají opravdu dobrou ergonomii a v uších mi krásně sednou, netlačí, nevypadávají, nebolí mě z nich hlava po delším poslechu. Můžu je používat i na kole a světe div se, stále jsem je ještě neztratil :D

  • Hmm blbý je že oboje kreslí zvuk jak sviňa. Na poslouchání hudby zcela nepoužitelné. Leda na nějaký Mp trosky 64Kb/s případně VBR. Pro MP3 200Kb je naprostý minimum, kdy ta komprese není prvoplánově slyšet (teda na kvalitních sluchátkách). Nicméně na telefonování a nějaký to jůtůb budou asi dobrý.

  • Nejsem žádný audiofil, takže mě to nějak netrápí.

  • No, za ty prachy by tě toto (tj primární účel sluchátek) trápit měl.
   K čemi je krásný duhový auto, který mu nefungují 2 nejvyšší kvalty? ( Argument já jejsem žádnej Šumachr, já nezávodím…)

 3. Galaxy Buds Live jsou pro mne první sluchátka, která znějí jako „Koss PORTA PRO“ bez korekci, nepřekážejí a při rozumné hlasitosti jde slyšet i okolí (jako v Kossech).
  Nesouhlasím s názorem Dalca.

  • No jen bych podotknul že koss porta pro jsou průměrné sluchátka.
   Já, když už musím mít „špunty“ (radeji mám veklý sluchátka přes uši) používám IE500 od Sennheiseru.
   Z „komerce“ zatím to nejlepší, co jsem v uchu měl. Opravdu lineární a nepodařilo se mi jakékoliv zkreslení pozorovat a to i při hodně náročných žánrech. Tzn toto jou sluchátka na poslouchání. Jsou neutrální a „rovnější“ než AKG K3003i ( i když tyhle hrají taky super).
   Na poslouchání muziky v tichu (studio) mám AKG K7002, na poslouchání v kraválu (nomitoring) mám Sennheiser HD25.
   To jsem jich vyzkoušel mnoho desítek a tyto se mi osvědčily. Nehledám sluchátka který hrajou době, anio co mají hutný zvuk, ani co mají super basy…
   Sluchátka mají do vzduchu poslat to, co tam elektricky přivedu. Tj lineární, neutrální, bez zkreslení a v potřebný dynamice.
   Víc po nich nechci.

  • (Re pro Dalca:)
   GBL bych zařadil spíš mezi pecky – ne mezi špunty, s podotknutím Dalca souhlasím a dávám palec nahoru :).
   GBL používám hlavně při jízdě na kole (Ice trice) nebo při běhání.
   Důležitý je hodně používaný kodek – tyhle GBL nejlíp hrajou se Samsungem a „Scalable Codec“em. Bezdrátově nejlepší kvalita je ale skrz Samsung Galaxy Sxx BT kodekem „LDAC“ + FiiO BTR5 nebo BTR3 + něco dobrýho.
   U GBL si cením, že slyším celé spektrum vyrovnaně i bez korekcí ( i při velmi malé hlasitosti ) a také to, že se dají naštelovat tak, aby šlo slyšet okolí ( na kole velmi důležité ) – což u špuntů nejde.

  • Dalca: No jen bych podotknul, že Sennheiser dělá v rámci in-earů a odposlechů velmi podprůměrná sluchátka. Příště si za ty prachy pošli odlitky uší do států, ať ti udělají pořádná sluchátka třeba v JH Audio, když už se tu chceš vytahovat.

  • _qam_
   No neříkal jsem, že ty jejich IE 500 jsjou nejlepší.. jen je má mi vyhovují mi. Věřím že třeba Ultimate ears s anatomickým odlitkem bude jinde. Ale nejsem muzikant, na moje poslouchání stačí ( a mají víc než příznicou cenu ty sennheisery)
   No a na vytahování jsem už starej. to přenechávám rybízkům.
   Tylko jsem napsal svůj názor na sluchátka a také které používám já jak na „domácí poslech“ tak při práci.

   Jirka
   Motorka, kolo, běh, nebo i procházky vždy bez sluchátek. Já se rád jen tak „kochám“ a muzika zas chce „klid“ na poslech.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).