Cena:

Samsung chystá chytrý reproduktor Galaxy Home Mini 2. Dostane se do Evropy?

galaxy home mini

Trhu s chytrými reproduktory dominuje Amazon a v jeho těsném závěsu je Google. Apple sice nesmělé pokusy o úspěšný chytrý reproduktor nedávno osvěžil přírůstkem HomePod Mini, prosadit se ale vedle velikánů není zrovna jednoduché. Své by o tom mohl vyprávět Samsung, který svůj chytrý reproduktor Galaxy Home původně uvedl pouze v Jižní Koreji.

galaxy home mini
Reproduktory Galaxy Home jsou bohužel dostupné pouze v Jižní Koreji

Do světa se nepodívala ani zmenšená varianta Galaxy Home Mini, což fanoušky korejského giganta bezesporu zklamalo. Server SamMobile nyní přišel s informací, že Samsung možná chystá nástupce chytrého reproduktoru Galaxy Home Mini. Nepotvrdily se tak některé předpoklady, které předpovídaly konec experimentů Samsungu s chytrými reproduktory.

Samsung Galaxy Home Mini 2 se do Evropy patrně nepodívá

Samsung Galaxy Home Mini 2 má údajně nabídnout také displej, čímž se od klasického reproduktoru přesune spíše do kategorie chytrých displejů, a bude konkurovat například Google Home Hub. O ceně a případné dostupnosti bohužel nemáme žádné informace, nicméně je poměrně pravděpodobné, že ani Galaxy Home Mini 2 neopustí hranice Jižní Koreje.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.