Domů » Bleskovky » Hello, Bixby! Samsung představil svůj chytrý reproduktor Galaxy Home

Hello, Bixby! Samsung představil svůj chytrý reproduktor Galaxy Home

O chytrém reproduktoru od Samsungu se začalo spekulovat od chvíle, kdy představil svoji chytrou asistentku Bixby. Dnes v New Yorku nám dal korejský gigant alespoň malou ochutnávku, byť cenu a dostupnost zatím ještě neprozradil; zřejmě je ještě zapotřebí něco doladit.

Kotlík 6 + 1

Samsung Galaxy Home je má tvar kotlíku spočívajícího na třech nožkách. Na horní hraně se nacházejí ovládací tlačítka, samozřejmostí je ovládání hlasem. Zařízení nefunguje pouze jako reproduktor, může se také stát propojujícím centrem mezi zařízeními inteligentní domácnosti v rámci Smart Things. Na hlasové příkazy je připraveno hned 8 mikrofonů, o reprodukci zvuku se postará šest samostatných reproduktorů a jeden subwoofer.

Samsung na tiskové konferenci ohlásil spolupráci se Spotify, přičemž stejnojmenná hudební aplikace dokáže plynule přepínat hudbu z telefonu právě do Galaxy Home (popř. na další chytrá zařízení přehrávající hudbu), jakmile vstoupíte do místnosti, kde leží.

Datum prodeje a cena? Neznámé

Reproduktor Galaxy Home bude patrně blíže představen 7. listopadu na Samsung Developer Conference, jeho dostupnost bude zpočátku omezena na korejský a americký trh. K nám se dostane patrně až poté, co se Bixby naučí česky, což jí bude pravděpodobně delší dobu trvat.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

13 komentářů

 1. No vida, ten určitě nebude dělat „bordel“ na nábytku a ničit ho jak ten jablečný.

  • K jakému poškození?

  • K jakému poškození? Co to je za otázku? Četl jsi, na co vůbec reaguješ?

  • Permanentní zmatenče: Jistě. Zanechávalo to prášek ze silikonu. Ale zpět k tomu poškozování…?

  • A teď reaguješ na koho? :D Nejdřív se ptáš „K jakému poškození?“, když v příspěvku, na který reaguješ, není zmíněno slovo „poškození“ a pak reaguješ na někoho, kdo sem vůbec nepsal. :D Tohle je už vážně na psychiatra. :D

  • Permanentní zmatenče: „ničení“ a „poškozování“ je synonymum ???? Pokud nad takové mezeru v českém jazyce, možná to ledasco vysvětluje z tvých reakcí…

  • uni: Poškodit a zničit synonyma fakt nejsou :)
   Pokud máš takové mezery v českém jazyce, možná to ledasco vysvětluje z tvých reakcí…

  • zipiik (neregistrovaný): Oki, vraťme se tedy k meritu věci. Ten pind od htcjirky o NIČENÍ nábytku, to je tedy co? Zatím se tu řeší kraviny s trvale zmateným jedincem…..

  • To si vyřiď sám. Co se zmatenosti a pindání týče, seš tu přeborníkem.

 2. Mě se líbí, v ČR se asi prodávat nebude, ale objednat z Německa nebo UK problém asi nebude.

 3. to kedy konečne niečo samy prvý vymyslia , všetko len kopíruju a kopírujú

 4. To je chytrý reproduktor 22 století? To je retro reproduktor :-D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).