Domů » Bleskovky » Samsung: 10 milionů prodaných Galaxy S4 a premiéra Note III v září

Samsung: 10 milionů prodaných Galaxy S4 a premiéra Note III v září

O tom, že Samsung Galaxy S4 (podrobná recenze) bude prodejní trhák, už prakticky nikdo nepochybuje. Během čtyř dnů od uvedení na trh se prodaly čtyři miliony kusů a podle CEO Samsungu – Shin Jong-kyuna, toto číslo příští týden překročí magickou hranici deseti milionů. Pro srovnání; přecházejícímu modelu, Samsungu Galaxy S III, dosažení této mety zabralo padesát dní a v případě Galaxy S II tomu bylo dokonce 150 dní. 

Shin Jong-kyun také vyvrátil, že by Samsung Galaxy Note III přinesl kovovou konstrukci nebo dokonce ohebný displej, což odůvodnil tím, že bude potřeba více času. Podle dosavadních informací by novinka měla přinést 5,9palcový OLED displej a představení se dočkáme v září na veletrhu IFA konaném v Berlíně.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

13 komentářů

 1. honza (neregistrovaný)

  Tento stroj si to podle mě vůbec nezaslouží na trhu jsou lepší. :-/

  • To tak vzdycky byva,ale co je masove neznamena ,ze je nejlepsi.

  • O čem jsem se přesvědčil i já sám osobně a to stačilo tak málo-sundat růžové brýle :-)

  • Shepii (neregistrovaný)

   To mate pravdu, iphone je toho prikladem. Ale u S4 je to opravnene, momentalne to je nejvybavenejsi pristroj na trhu.;-)

  • Bohuzel to neni jen o HW vybavenosti.Jen amater posuzuje „vybornost“ telefonu podle poctu jader,megapixelu apod.

  • Shepii: Pobavil jste :D

  • U mě vede „madmaxkimi“ ze zdola :-)

  • Shepii (neregistrovaný)

   S tim s Vami souhlasim, posuzovat zarizeni jen podle poctu jader a megapixelu je blbost ktere se amateri radi dopousteji. Lide kteri tomu rozumi posuzuji vybavenost podle pouzitych technologii (NFC, bezdratove dobijeni, ..) a software vybavy (vsechny S-aplikace, dual screen, ..) Takze ted se uz jiste shodneme v tom ze je S4 nejvybavenejsi na trhu..;-)

 2. hutres (neregistrovaný)

  už S3 je skvelé delo S4 bude určite niečo ešte viac!

 3. fore (neregistrovaný)

  S4 sem vynechal, ale na Note 3 se moc těším :)

 4. To je tak když si někdo nedokáže přípustit že existují přístroje co si nemusí nic dokazovat ušlechtilými materiály ale dokážou nabídnout svojí univerzálnost a eleganci…GO SAMSUNG GO…

 5. Na Note 3 som zvedavý, škoda že zas až na IFA

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).