Domů » Bleskovky » Rychlé nabíjení pro Apple Watch Series 7? Bez správného adaptéru to nepůjde

Rychlé nabíjení pro Apple Watch Series 7? Bez správného adaptéru to nepůjde

Jednou z klíčových novinek, které přinesly Apple Watch Series 7, je rychlejší nabíjení. Podle Applu je nabíjení o 33 procent rychlejší než v případě minulé generace a z 0 na 80 procent dobijete hodinky za 45 minut. K takto rychlému nabíjení je nicméně potřeba využít novou nabíječku, kterou naštěstí Apple přibaluje rovnou k hodinkám.

Apple Watch Series 7 Pink and Gr
Apple Watch Series 7

Otázkou ovšem je, jaký použít adaptér. Pro plné nabíjecí rychlosti musíte využít adaptér od Applu, konkrétně 18W, 20W, 29W, 30W, 61W, 87W nebo 96W. Sáhnout můžete nicméně i po nabíječce třetí strany, pakliže má výkon alespoň 5 W a podporuje standard USB Power Delivery.

K rychlému nabíjení můžete využít také adaptéry třetích stran

Zajímavostí je také fakt, že rychlejší dobíjení není k dispozici v Argentině, Indii či Vietnamu. Apple se k důvodům, proč nemohou využít jednu z klíčových funkcí hodinek Watch Series 7 zrovna tyto země, prozatím nevyjádřil. Apple Watch Series 7 si lze pořídit už od 10 990 Kč.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Diskuze k článku

  1. cituji: “ K takto rychlému nabíjení je nicméně potřeba využít novou nabíječku, kterou naštěstí Apple přibaluje rovnou k hodinkám”
    nikde jsem nenašel informaci, že v balení AW7 je i byť jakákoli nabíječka!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).