Domů » Bleskovky » Reuters: HTC čelí dalším problémům s dodávkami klíčových komponent

Reuters: HTC čelí dalším problémům s dodávkami klíčových komponent

Pokud jste společnost zabývající se prodejem korporátním zákazníkům, chcete mít kontrakty s těmi největšími. Nestojíte o dodání deseti kusů jednomu zákazníkovi a dvaceti kusů druhému. Dnes se vracíme opět k HTC, které je v současnosti relativně malým hráčem a má problémy získat dostatek komponentů. Podle nového článku agentury Reuters má tchajwanský výrobce problém sehnat potřebné množství krytů pro model One mini.

 

Podobné problémy se objevovaly již při uvedení vlajkové lodě HTC One na trh. Nedávno se objevila zpráva, že Qualcomm odmítl dodávky nejnovějšího procesoru Snapdragon 800 pro plánovaný tabletofon HTC One max. Co by HTC mělo udělat pro zlepšení? Minimálně najmout lepší plánovače produktové řady, kteří navrhnou zařízení, jež nebudou vyžadovat obtížně sehnatelné součástky, aby se vyhnulo výpadkům.

David Podzimek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).