TOPlist

Remake Resident Evil 4 se nezadržitelně blíží. Už teď si jej ale můžete vyzkoušet!

Screenshot ze hry Resident Evil 4
  • Remake Resident Evilu 4 si můžete vyzkoušet v hratelné demoverzi
  • Ta je k dispozici bez omezení pro konzole aktuální i minulé generace a také pro PC
  • Hra se dostane do prodeje už 24. března

Jen málokterá videoherní značka se tak významně zapsala do dějin populární kultury jako právě japonský horor Resident Evil. Čtvrtý díl série patří mezi hráči mezi nejoblíbenější a není proto divu, že se Capcom rozhodl vytvořit remake také pro současnou generaci konzolí. Pokud nechcete kupovat zajíce v pytli a raději si titul vyzkoušíte předem, máte nyní možnost v rámci zveřejněné demoverze s názvem Chainsaw Demo.

V něm nahlédnete na samotný začátek hry do úvodní vesničky, kterou můžete prozkoumávat dle libosti bez časového omezení. Pochopitelně musíte dávat pozor na legendárního protivníka Chainsaw Mana, který se vás bude pokoušet nachytat nepřipravené. Remake se zaměřuje především na vylepšení grafické stránky hry a také herních mechanik, které od roku 2005 ušly notný kus kupředu. Demoverzi můžete stahovat na konzolích PlayStation 4/5, Xbox Series X/S a na PC skrze Steam.suicide squad kill the justice leagueNepřehlédněte

To nejlepší ze State of Play: další hry pro PS VR2, nový Resident Evil a představení Suicide Squad

Remake hry Resident Evil 4 bude k dispozici 24. března na platformách PlayStation 4 a 5, Xbox Series X a Series S a také na PC. Capcom už chystá také DLC, které do hry přidá výzvu The Mercenaries a zpřístupní VR režim pro PSVR 2.

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Zástupce šéfredaktora, fotograf, hráč. Baví mě baseball, F1, urbanismus, filmy Wese Andersona, moderní umění a rozličné fantasy/sci-fi světy. Nepohrdnu dobrým jídlem, zajímavou knihou či výletem do neznáma.

Kapitoly článku