TOPlist

Redmi Note 12 Pro+ má zakřivený AMOLED a 210W nabíjení. Známe datum premiéry

redmi note 11R 1

Značka Redmi, která patří Xiaomi, chystá na tento čtvrtek premiéru nových smartphonů řady Note 12. Celkem bychom se měli dočkat tří nových telefonů. Jejich výbavu Číňané částečně odhalují v oficiálních upoutávkách.

Redmi Note 20 1

Vrcholem nabídky se stane Redmi Note 12 Pro+, které by mělo dle uniklého obrázku disponovat zakřiveným displejem. Kromě toho bychom se měli dočkat rekordně rychlého nabíjení výkonem až 210 wattů a rovněž se spekuluje o nasazení 200Mpx fotoaparátu. Mozkem zařízení se má stát čipset MediaTek Dimensity 1080, který bude údajně pohánět celou rodinu Redmi Note 12.

Redmi Note 12 Pro dostane podle upoutávek opticky stabilizovaný 50Mpx fotoaparát založený na senzoru Sony IMX766. Tento prostřední model by mělo jít dobíjet výkonem až 120 wattů. Nejlevnější Redmi Note 12 si pak bude muset vystačit s nabíjecím výkonem 67 wattů.

Premiéra se uskuteční 27. října v Pekingu, začátek akce je naplánovaný na 13:00 našeho času.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku