Redmi a Realme ruší tiskové konference. Své novinky kvůli koronaviru představí online

virus laborator koronavirus

Značky Redmi a Realme, které patří společnostem Xiaomi a Oppo, plánují v příštích dnech odhalení svých smartphonů. Původně se měli novináři dočkat klasických tiskových konferencí, kvůli koronaviru však byly akce zrušeny a premiéry proběhnou pouze online.

Realme

Jako první se měla odehrát tiskovka Realme, a to již tento čtvrtek 5. března v Indira Gandhi Indoor Stadium. Termín i místo akce zůstanou stejné, ovšem akce se odehraje bez přítomnosti publika; to si bude moci premiéru naladit na YouTube kanále Realme India, akce začne v 8:00 našeho času.

realme

Realme odhalí smartphone Realme 6, přičemž upozorňuje, že se nebude jednat o nástupce modelu Realme 5, ale o nástupce modelu Realme 5 Pro. Pokud tedy bude odhalen i model Realme 6 Pro, bude se patrně jednat o telefon postavený ještě o něco výše.

Redmi

Značka Redmi měla svoji tiskovou konferenci naplánovanou na 12. března, rovněž v Indii. Kvůli koronaviru se akce pro novináře neodehraje, odhalení řady telefonů Redmi Note 9 proběhne pouze online, stream z akce bude k dispozici na stránce mi.com a na sociálních médiích.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku