Sledujte nás na YouTube

Reckless Racing 2: Adrenalinové závody s perfektní grafikou

Herní studio Polarbit před několika dny vydalo druhý díl populárních závodů Reckless Racing, který přináší ještě vyšší počet tratí (24), nové herní režimy a možnost úprav vašeho závodního vozu. Nezapomnělo se ani na podporu online multiplayeru, kde své síly mohou vzájemně měřit uživatelé zařízení s Androidem a iOS. Dalším velkým lákadlem je detailní 3D grafika s pokročilými efekty (stíny, odlesky, částice).

-

Plná verze hry pro Android stojí 95 Kč (Market), společná verze pro iPhone a iPad vás přijde na 99 Kč (App Store). Hodnocení a komentáře uživatelů, kteří si již hru zakoupili, jsou velice pozitivní a vypadá to, že Reckless Racing 2 se opět stane titulem, který mezi dalšími závodními hrami jen tak nezapadne.

Za tip na bleskovku děkuji našemu čtenáři s přezdívkou MAO.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

9 komentářů

 1. uni (neregistrovaný)

  Zajímalo by mě, zda hra nabídne ovládání alá Death Rally, které se mi zažilo mnohem lépe než zde u jedničky.

  • Jiří Hrma (neregistrovaný)

   Jaký druh ovládání přesně myslíš? U RR2 je 5 režimů ovládání, přes několik s tlačítky na displeji (výchozí je to z 1. screenshotu) po ovládání přes gyroskop. Zapnout lze i automatický plyn, což mi ale moc nesedlo.

  • uni (neregistrovaný)

   Jiří Hrma: Díky za reakci. Nevím jestli se mi podaří přesně popsat. U DR směrový dpad řídil auto stylem, že kam jsem posunul palec, tam jelo autíčko. Tedy že nefungoval jako virtuální volant ale jako analogová páčka směru.

  • Jiří Hrma (neregistrovaný)

   uni: aha, takže něco jako joystick, tak tahle možnost u RR2 není.

 2. Qwerts (neregistrovaný)

  Ono je to z android marketu stazene?

  • Jiří Hrma (neregistrovaný)

   jj, vypadá to, že to autoři před pár hodinami stáhli (ale jen dvojku, starší díly dostupné jsou). Zřejmě to bude kvůli nějaké objevené chybě, tak snad se brzy zase dočkáme… [odkaz]

 3. janac_marek (neregistrovaný)

  Táto hra mi na WP veľmi chýba.

  Dúfam, že MS fakt prinesie podporu natívneho kódu a hry začnú pribúdať.

 4. NeoPlex (neregistrovaný)

  vypada to ze hra ma bug, objevilo se u ni silene vysavani baterky.

 5. Radek Hübl (neregistrovaný)

  už je zpět v marketu ;-)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *