Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Recenze aplikací na Google Play nyní pouze s Google+ účtem

Recenze aplikací na Google Play nyní pouze s Google+ účtem

Google zavedl v obchodu s aplikacemi Play nové opatření, které ocení zejména vývojáři, některé uživatele však může nahněvat. Pokud budete nyní chtít hodnotit jakoukoliv aplikaci, neobejdete se bez Google+ účtu. Komentáře by díky tomuto kroku měly být transparentnější a především se zamezí vulgárním a falešným hodnocením, protože než někdo něco napíše pod svým Google+ profilem, určitě si tón příspěvku pořádně rozmyslí. Je to podobné, jako s komentáři pod články skrze Facebook, kde člověk také více vystupuje z anonymity. I Google+ profil se dá zfalšovat, ale přece jenom k tomu bude potřeba podstatně více kroků než doposud.

Pokud Google+ nepoužíváte, nabídne vám Google před odesláním recenze migraci. Vaše starší komentáře se nesmažou, jako autor se u nich ale objeví „A Google User“ (uživatel Google). V případě, že už Google+ profil máte, budeme rádi, když si do svých kruhů přidáte náš profil SmartMania.cz, který už sleduje přes 10 000 fanoušků.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

 1. uni (neregistrovaný)

  Hmm, nemám fb, LinkeID neprovazuji s ostatními, G+ mě nechává chladným, tak jako Twitter (tedy ve smyslu vytváření vlastních zpráv). Ale to, jak jednotlivé subjekty vynucují toto využívat (např. pro účast v soutěži, atd.) bych klidně napadl u soudu jako segregaci.

  Zde jsem ochoten akceptovat, je to Googlí ekosystém, ať si nastavuje pravidla. Pro mě to znamená stopku recenzování a ušetření času. THX Google:-)

  • mino (neregistrovaný)

   jo hlavne na niektorych weboch vnucovanie socialnych sluzieb(hlavne facebook) aby clovek napisal komentar alebi sa zarsdil do nejakej sutaze je hnus

 2. ljezny (neregistrovaný)

  Jako vyvojar – chvalim!

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel