Domů » Bleskovky » Realme má nové špunty s ANC a nabízí masivní slevy na své smartphony

Realme má nové špunty s ANC a nabízí masivní slevy na své smartphony

Společnost Realme včera představila nové produkty, které se budou prodávat mimo jiné i na českém trhu. Již jsme si představili smartphone Realme 7 5G, hodinky Realme Watch S, nyní se pojďme krátce podívat na nová sluchátka Realme Buds Air Pro.

Realme Buds Air Pro: nejlevnější ANC

Realme Buds Air Pro svým designem připomínají sluchátka od Apple, zejména díky vystupující nožce z každého sluchátka. Blíže mají k AirPods Pro, jedná se totiž o špunty s vyměnitelnými náušníky, oproti jablečným sluchátkům však budou nabízena nejen v bílé, ale i v černé barvě.

realme buds 3

Sluchátka slibují až 25 hodin přehrávání hudby (s výpomocí nabíjecí krabičky), velmi krátkou odezvu, a hlavně podporu aktivního potlačení okolního hluku až o 35 decibelů. Naopak v případě potřeby je možné sáhnout i příposlechu okolí, který zajišťuje dvojice mikrofonů na každém ze sluchátek. Díky nim mají sluchátka poskytnout i čistý zvuk v režimu handsfree.

realme buds 1

Sluchátka Realme Buds Air Pro budou na českém trhu nabízena za 1 999 korun.

Black Friday v podání Realme

Realme také v ČR rozjíždí slevovou akci Black Friday, která běží od 17. do 30. listopadu. V rámci této akce můžete získat levněji následující smartphony:

Kromě toho můžete mezi 27. a 30. listopadem pořídit levněji čerstvě představený smartphone Realme 7 5G, který bude běžně stát 7 499 korun, avšak v rámci Black Friday jej v Alze seženete o tisíc korun levněji.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).