Domů » Bleskovky » Realme Watch S: chytré hodinky za dva tisíce, které si rozumí s Androidem i iOS

Realme Watch S: chytré hodinky za dva tisíce, které si rozumí s Androidem i iOS

Značka Realme dnes kromě smartphonu Realme 7 5G představila také nové chytré hodinky s označením Watch S. Ty jsou osazeny 1,3″ kruhovým displejem s automatickým nastavením jasu. Uživateli je k dispozici více než sto různých ciferníků.

Realme 7 5G
Realme 7 5G

Díky tělu z hliníkové slitiny, silikonovým řemínkům a ochránému sklu Gorilla Glass jsou odolné, ale zároveň poměrně lehké (48 gramů). Potěší také stupeň krytí IP68, který zajišťuje odolnost vůči vniknutí vody a prachu. Ve výbavě dále najdeme optický senzor pro monitorování srdeční frekvence a hladiny kyslíku v krvi u 16 druhů sportů. Kompletní hardwarové parametry Realme Watch S najdete v našem katalogu.

Realme hodinky
Realme Watch S

Hodinky běží na vlastním uzavřeném operačním systému a jsou kompatibilní nejen se smartphony s operačním systémem Android, ale překvapivě také s konkurenčním iOS, respektive od prosince budou, jelikož podporu jablečného systému přidá softwarová aktualizace, která bude dostupná v průběhu prosince. Sympatická je také cena, která byla stanovena na 1 999 Kč včetně DPH.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.