Realme GT 2 Pro: vlajková loď s fotoaparátem ukrytým pod displejem?

realme gt 2 pro camera

Realme GT 2 Pro má být vlajkovou lodí této čínské značky. Jeho nadcházející představení provázejí různé úniky informací i obrázků. Nedávno jsme se dozvěděli i většinu zásadních parametrů. Nyní se na internetu šíří snímek přední strany tohoto smartphonu.

Hned na první pohled zaujme displej roztažený do všech stran bez jakéhokoliv výřezu nebo otvoru pro přední kameru. Ta je podle všeho umístěna pod displejem. Jako první se selfie kamerou pod displejem přišla značka ZTE u modelu Axon 20 (testovali jsme), na který později navázal ZTE Axon 30 (právě testujeme). Kamerku ukrytou pod displejem nabízí také poslední generace skládacího Samsungu Galaxy Z Fold 3 (recenze).

Realme GT Pro 2
Otvor pro přední kameru bychom hledali marně (Zdroj: Gizmochina)

Z jedné fotografie zatím těžko soudit. Na první pohled ale kamera není vidět. Podle zdroje budou v nabídce dvě varianty tohoto telefonu a pouze jedna z nich bude novou technologií disponovat. Představení GT 2 Pro bychom se měli dočkat již zítra, takže další informace na sebe nenechají dlouho čekat. Do prodeje půjde na začátku příštího roku s cenou okolo 17 000 Kč s DPH.

Autor článku Adam Bělunek
Adam Bělunek
Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.

Kapitoly článku