Domů » Bleskovky » Realme chystá výkonnou bestii se Snapdragonem 888. Takhle bude vypadat

Realme chystá výkonnou bestii se Snapdragonem 888. Takhle bude vypadat

Qualcomm včera představil svůj nejvýkonnější mobilní čip Snapdragon 888 s podporou 5G, který je určený pro budoucí vlajkové modely, jako je například Galaxy S21. Dalším z potvrzených smartphonů bude Realme s kódovým označením Race, na který nás výrobce prostřednictvím tiskové zprávy sám upozornil a dokonce přiložil i první snímek, což nebývá úplně běžné.

realme Race 2021
Realme „Race“

Server GSMarena.com upozornil, že Realme „Race“ kromě nejnovějšího Snapdragonu nabídne slušných 12 GB RAM a 256GB interní úložiště. Potěší také přítomností nejnovější verze operačního systému Android 11, kterou doplní uživatelské prostředí Realme UI 2.0.

„Qualcomm Technologies bude vždy jedním z nejdůležitějších partnerů společnosti Realme. Společnost realme zahájila vývoj nové vlajkové lodi Race již před několika měsíci. Realme opět oznámí produkt, který překoná očekávaní uživatelů z celého světa,“ řekl ve svém video projevu během Snapdragon Tech Summit Digital 2020 Sky Li, CEO společnosti Realme.

Realme Race 2

Dalším výrazným prvkem je kruhový modul na zadní straně, který ukrývá kvarteto fotoaparátů. Bližší specifikace ale zatím neznáme. Není také vyloučeno, že Realme „Race“ bude prvním smartphonem výrobce, který se pochlubí extrémně rychlým 125W UltraDART nabíjením. Je ale možné, že premiéru této technologie si Realme nechá až na další model. Oficiálního představení bychom se měli dočkat v prvním čtvrtletí příštího roku.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).