Domů » Bleskovky » Řada Galaxy S10 obdržela první aktualizaci po vydání Androidu 10

Řada Galaxy S10 obdržela první aktualizaci po vydání Androidu 10

Samsung dnes v České republice pro modelovou řadu Galaxy S10 uvolnil vůbec první aktualizaci po finálním Androidu 10; ten byl vydán v první polovině prosince. Aktualizační balíček s označením verze G975FXXS3BSL4 (S10+) má velikost necelých 130 MB a kromě pravidelných bezpečnostních aktualizací systému Android (k 1. lednu 2020) přináší i opravy blíže nespecifikovaných chyb a další optimalizace.

Galaxy S10 Android 10
Redakční Samsung Galaxy S10+ s finální verzí Androidu 10 a One UI 2.0

Pokud vám ještě notifikace s informací o dostupnosti aktualizace nedorazila, přejděte do nabídky Nastavení – Aktualizace softwaru – Stáhnout a instalovat. V případě, že zatím aktualizaci v nabídce nevidíte, nesmutněte, určitě vám v dohledné době dorazí :-)

S10 update
Řada Galaxy S10 dostává první update po vydání finálního Androidu 10

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

3 komentářů

  1. Aktualizace už dorazila i na Note 10+ , dnes po ránu mě naskočila , mám volný trh cz distribuci

    • U mňa zatiaľ nič, kupoval som v ALZA, 512GB verzia…tak uvidíme, budem čakať ešte…ale díky za info…

  2. Cakal som ze pridaju moznost full screen gestures pre third party launcheri, ale nepridali. Skoda toho, mozem znova cakat.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).